Obserwuj w Google News

Kazadi wspomina niemiłą sytuację na planie. "Jeden z reżyserów zapytał, czy jestem w ciąży"

1 min. czytania
15.10.2021 09:56
Zareaguj Reakcja

Patricia Kazadi w swoich mediach społecznościowych często porusza tematy związane z wyglądem i samoakceptacją. Gwiazda w jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, że od jednego z reżyserów usłyszała mało elegancki komentarz dotyczący tego, jak wygląda.

Patricia Kazadi
fot. Viphoto/ East News

Patricia Kazadi na swoim Instagramie często porusza tematy związane z wyglądem, hejtem oraz samoakceptacją. Jakiś czas temu przyznała, że cierpi na kompulsywne zaburzenia odżywiania. Wiele razy podkreślała też, że była ofiarą body shamingu, co odbiło się na jej kondycji psychicznej. Teraz, w rozmowie z WP Kobieta Patricia wspomniała moment, gdy jeden z reżyserów powiedział bardzo przykry komentarz na temat jej wyglądu.

Redakcja poleca

Kazadi wspomina niemiłą sytuację na planie. "Jeden  z reżyserów zapytał, czy jestem w ciąży"

"Jeden z reżyserów, kiedy mnie zobaczył, zapytał, czy jestem w ciąży. Odpowiedziałam, że nie i zapytałam, dlaczego tak myśli. "Bo taka jesteś większa" - usłyszałam" - wspomina Kazadi w rozmowie z WP.

Gwiazda zdradziła, że dziś nie pozwoliłaby sobie na tego typu zaczepki.

"Zacznijmy od tego, że takie pytania ogólnie są nie na miejscu, a po drugie: po co o coś takiego pytać i wywoływać dyskomfort" - zastanawia się Patricia.

Te gwiazdy Hollywood mówią po polsku! [ZDJĘCIA]