Zamknij

Katarzyna Zdanowicz niespodziewanie odchodzi z TVN. Dziennikarka skomentowała sprawę

15.10.2021 18:17

Katarzyna Zdanowicz od blisko dziesięciu lat była związana ze stacją TVN24, gdzie trafiła w 2012 roku. Teraz niespodziewanie poinformowała swoim rozstaniu ze stacją. Dziennikarka wyjawiła, jakie są jej najbliższe plany.

Katarzyna Zdanowicz
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Katarzyna Zdanowicz pracę w mediach rozpoczęła kilkanaście lat temu. Najpierw była dziennikarką lokalnej gazety w Solcu Kujawskim, skąd trafiła do bydgoskiego oddziały "Gazety Wyborczej". W 2007 roku przeprowadziła się do Warszawy i rozpoczęła pracę w Polsacie, gdzie spędziła pięć lat. Stamtąd przeszła do TVN24, gdzie pracowała aż do teraz, stając się niezwykle znaną i cenioną prezenterką.

Właśnie Zdanowicz poinformowała o swoim rozstaniu ze stacją.

Zobacz także: Dorota Gardias szczerze o tym, jak powiedziała córce o raku. "Nie panikowałam"

Katarzyna Zdanowicz odchodzi z TVN24. Jakie ma plany?

W rozmowie z "Plejadą" dziennikarka potwierdziła rozstanie z TVN24.

"Rzeczywiście odeszłam z TVN24. Bardzo dziękuję stacji za te dziewięć lat" - powiedziała krótko. Dodała, że nie wie jeszcze, co będzie robić. "Nie mam jeszcze żadnych sprecyzowanych planów, gdy będę je miała, na pewno szybko zostaniecie państwo o tym poinformowani" - wyznała. Dodała jednak, że teraz ma zamiar poświęcić więcej czasu swojej rodzinie. "To jest czas dla rodziny i ustalenia sobie priorytetów. To też czas na rozwój osobisty, złapanie pewnej równowagi" - stwierdziła.

Jak podkreśliła, będzie z tęsknotą wracać do tej pracy i do ludzi, z którymi miała szansę pracować.

"Będę tęsknić przede wszystkim za ludźmi, którzy tworzą tę stację. Za redakcją "Polska i świat", bo spędziłam z nimi siedem lat, a to dość spora część mojego życia. To był zespół, który był moją drugą rodziną, spędzaliśmy ze sobą po kilkanaście godzin dziennie - od porannego kolegium aż po sam wieczór. Właściwie spędzałam z nimi więcej czasu niż z moją rodziną w domu" - dodała.

Nie wiadomo dokładnie, czym spowodowana jest decyzja Katarzyny Zdanowicz o odejściu z TVN24.