Zamknij

Katarzyna Warnke przekazała na licytację WOŚP zdjęcie topless. To efekt sesji dla "Playboya" [FOTO]

24.01.2022 16:24

Katarzyna Warnke postanowiła pomóc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy i wystawiła na aukcję swoje zdjęcie topless pochodzące z sesji dla magazynu "Playboy". Fotografię opublikowała w mediach społecznościowych. 

Katarzyna Warnke
fot. screen: YouTube

Katarzyna Warnke to jedna z najpopularniejszych obecnie polskich aktorek, która rozgłos zawdzięcza między innymi rolom w filmach kontrowersyjnego reżysera Patryka Vegi. Mogliśmy oglądać ją w obu częściach "Kobiet mafii", wcieliła się także w doktor Magdę w "Botoksie". Na swoim koncie ma kreacje w takich produkcjach jak "Teraz albo nigdy!", "Chyłka" czy "Pan T.". Ostatni raz mogliśmy oglądać ją na ekranie w 2020 roku, w serialu "Pętla" zagrała prokurator Alicję Konarską. Prywatnie od 2016 roku jest żoną aktora Piotra Stramowskiego, trzy lata po ślubie powitali na świecie córeczkę Helenę.

Warnke znana jest z otwartości i bezkompromisowości. Aktorka wielokrotnie wzbudzał kontrowersje publicznymi wystąpieniami i szczerymi wypowiedziami. Nie jest także tajemnicą, że nie wstydzi się swojego ciała, w mediach społecznościowych często publikuje zdjęcia z rozbieranych sesji zdjęciowych lub pozuje w skąpym strojach. Jej rozbierane fotografie pojawiły się także w magazynie "Playboy". To właśnie jedno ze zdjęć z sesji aktorka postanowiła wystawić na licytację, która wesprze Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Katarzyna Warnke wystawiła na licytację zdjęcie topless. Aktorka pozowała dla "Playboya"

Na profilu Katarzyny Warnke na Instagramie pojawiło się zmysłowe zdjęcie, które pochodzi z sesji zdjęciowej dla magazynu "Playboy". Fotografię w dużym formacie otrzyma osoba, która zwycięży w licytacji, z której pieniądze zasilą konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

- Jeśli ktoś chciałby wejść w posiadanie tego zdjęcia w rozmiarze A0, pić poranną kawkę zawieszając oko na moich plecach, patrzeć na otwarte drzwi i zrelaksowaną postać, jako na dobrą wróżbę na przyszłość (bo tak interpretuję ten akcik). Jest taka możliwość. To zdjęcie z mojej sesji do "Playboya" - jednego z ostatnich numerów wydania polskiego. Kocham jego elegancję i nastrój beztroski. Tak chciałabym czuć się każdego dnia, i tego życzę właśnie osobie, która wylicytuje to zdjęcie dla Fundacji WOŚP. Zapraszam was serdecznie! Fot. Hanna Barbes. Łączmy przyjemne z pożytecznym - napisała Warnke.

Pod postem aktorki pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy internautów, którzy chwalili nie tylko zdjęcie i urodę Kasi, ale także jej charakter.

- Wow, wow czuję, że padnie jakiś rekord. Piękna niczym Bogini Afrodyta.

- Doskonała fotografia, nawet nie wymaga zachęty do licytacji, uważam. Zaproszenie napisane cudownie, w taki też sposób interpretuję. Będę miał oko, bo nie dość ze pani Katarzyna to i WOŚP.

- Jesteś jedną z piękniejszych osób, jakie mam przyjemność obserwować. I wcale nie chodzi mi o walory fizyczne - czytamy.

Miejmy nadzieję, że zdjęcie Katarzyny przyniesie WOŚP jak najwięcej pieniędzy.