Obserwuj w Google News

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na wakacjach. Pokazali zmysłowe zdjęcia z plaży [FOTO]

2 min. czytania
07.04.2021 18:40

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski cieszą się słonecznym wypoczynkiem na Zanzibarze. Aktorka postanowiła podzielić się ze swoimi fanami zmysłowymi zdjęciami z plaży. Intymne kadry błyskawicznie zwróciły uwagę internautów.

Katarzyna Warnke Piotr Stramowski
fot. Mateusz Jagielski/East News

Katarzyna Warnke odpoczywa na Zanzibarze, o czym poinformowała kilka dni temu. Aktorka wraz z mężem Piotrem Stramowskim zdecydowali się na egzotyczne wakacje, aby zaczerpnąć promieni słonecznych i odpocząć od polskiego lockdownu. W minionych miesiącach wielu celebrytów decydowało się na podobne wyjazdy. Już na początku roku w tej samej lokalizacji odpoczywała Barbara Kurdej-Szatan, a chwilę później kadry z Meksyku pokazywała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Teraz kolejnymi zdjęciami z urlopu podzieliła się Kasia Warnke. Pod poprzednimi fotografiami mogła liczyć na mnóstwo komplementów, jednak pojawiły się także krytyczne komentarze. Internauci zarzucali aktorce brak odpowiedzialności, ponieważ zdecydowała się na wyjazd w trakcie pandemii. Gwiazda odpowiada jednak, że nie robi niczego "niezgodnego z prawem" i podróżując, stara się zachować wszystkie środki ostrożności, takie jak testy przed wylotem i po powrocie.

Zobacz także:  Piotr Stramowski przytył w trakcie pandemii. "Najwyższy czas wziąć się za siebie" [FOTO]

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na egzotycznych wakacjach [ZDJĘCIA]

Katarzyna Warnke, mimo krytyki, nadal dzieli się z fanami zdjęciami z wakacji. Na najnowszych fotkach pozuje wraz z mężem na słonecznej plaży. Gwiazda ma na sobie strój kąpielowy oraz okulary przeciwsłoneczne.

- Kiedy niunia ma drzemkę... To wtedy tylko palma i my - napisała pod fotografią z ukochanym.

Na pozytywne reakcje internautów nie trzeba było długo czekać.

- Kolejne łobuzy, wyślijcie trochę słońca.

- Wspaniałych chwil wam życzę! Ogień jest.

- Ale jesteście sexy - czytamy w komentarzach.

Wam też się podoba?