Obserwuj w Google News

Katarzyna Sokołowska zdradziła imiona syna. Oba krótkie i bardzo oryginalne

2 min. czytania
07.08.2022 18:00
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Sokołowska zdradziła, jak ma na imię jej syn. Jurorka "Top Model" i jej partner nazwali chłopca bardzo oryginalnie. Jedno z tych imion nosi synek innej gwiazdy. 

Katarzyna Sokołowska
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Katarzyna Sokołowska w lipcu po raz pierwszy została mamą. Jurorka "Top Model" i jej partner Artur Kozieja powitali na świecie syna. 49-latka nie ukrywała, że stał się cud. Przedtem długo starała się o dziecko, a gdy straciła naturalną ciążę, poddała się procedurze in vitro.

Redakcja poleca

Katarzyna Sokołowska zdradziła imiona syna 

W weekend świeżo upieczona mama pojawiła się w "Dzień dobry TVN", aby opowiedzieć o blaskach i cieciach późnego macierzyństwa. Reżyserka pokazów mody nie kryła, że wreszcie spełniło się jej wielkie marzenie. 

O tej roli marzyłam przez całe lata. Zresztą pozwoliłam sobie na taki komentarz, że to jest bardzo wyczekiwane, oczekiwane dziecko. Wiele lat się starałam. Wiem, w jakiej sytuacji są kobiety. Bardzo wiele z nas ma ten temat do przerobienia, do przepracowania. To trwa latami czasami, nikt nie wie, czym to jest okupione. Jestem przygotowana do tej roli mentalnie od lat, wyobrażałam sobie ten moment, a teraz jestem szczęściarą - powiedziała Katarzyna Sokołowska. 

Przyznała też, że okres ciąży był najpiękniejszym czasem w jej życiu. W pewnym momencie rozmowa zeszła na temat imienia syna Kasi Sokołowskiej. Wcześniej na ten temat wygadał się Marcin Tyszka. W "Dzień dobry TVN" jurorka "Top Model" potwierdziła, że jej syn to Iwo Lew. 

Nie sądziłam, że Marcin będzie ojcem chrzestnym tego imienia i od niego to wyjdzie. Faktycznie mój mały synek ma na imię Iwo Lew - wyznała Katarzyna Sokołowska. 

Wcześniej w imieniu Lew zakochała się inna gwiazda. Tak właśnie ma na imię 4-letni synek Odety Moro

Gwiazdy, które straciły dziecko
10 Zobacz galerię
fot. STANISLAW KOWALCZUK/EAST NEWS, VIPHOTO/East News, PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS, TRICOLORS/East News