Zamknij

Katarzyna Sokołowska pokazała, co je po porodzie. W komentarzach oburzenie [FOTO]

04.08.2022 16:39

Katarzyna Sokołowska pochwaliła się obiadem, jaki przygotowali dla niej bliscy. Dieta świeżo upieczonej mamy nie spodobała się jednej instamatce. Wywiązała się awantura. 

Katarzyna Sokołowska
fot. VIPHOTO/East News

Katarzyna Sokołowska w lipcu po raz pierwszy została mamą. Jurorka "Top Model" i jej partner Artur Kozieja powitali na świecie syna. 49-latka nie ukrywała, że stał się cud. Przedtem długo starała się o dziecko. Gdy straciła jedną ciążę, poddała się in vitro. 

U mnie starania zaczęły się nie wiem, czy późno. Po prostu stało się to w momencie, w którym uznałam, że jestem gotowa. Teraz jestem w związku, w którym czułam, że to już jest ten moment na to, żeby ta rodzina była pełna. Ja jestem spokojna, spokojniejsza, zdecydowana. [...] To mogło się zdarzyć wcześniej, ale się nie zdarzyło i z tym się bardzo wiele kobiet boryka. Jestem tą szczęściarą, że mi się teraz naprawdę udało - mówiła w "Mieście kobiet".

Katarzyna Sokołowska skrytykowana za dietę w połogu 

Od kilku tygodni Kasia Sokołowska jest pochłonięta obowiązkami przy dziecku. W dodatku, w miarę możliwości, stara się być aktywna zawodowo. Ostatnio wzięła udział w konferencji prasowej 11. edycji "Top Model", która będzie miała premierę we wrześniu. Ale czas nie jest z gumy i świeżo upieczona mama siłą rzeczy musi zrezygnować z wielu aktywności, w tym z gotowania obiadów. Na szczęście dbają o nią bliscy, którzy ostatnio przygotowali dla niej kilkudaniowy posiłek.

Gdy Ktoś dla Ciebie ugotuje. Bezcenne - wzruszyła się Katarzyna Sokołowska. 

Na zdjęciach widzimy domowe pyszności: pierogi, klopsiki, purée ziemniaczane i ciasto ze śliwkami. Ale nie wszystkim spodobała się dieta karmiącej mamy.  

Smażone?

Idealny zestaw dla kobiety w połogu i karmiącej... - odezwały się instamatki. 

Katarzyna Sokołowska nie zareagowała, ale za to jej obserwatorki chętnie wdały się w dyskusję. Oburzone instamatki zostały zganiane za czepialstwo i brak wiedzy. 

Polecam poczytać najpierw troszkę o fizjologii człowieka, procesie wytwarzania pokarmu - jak i z czego powstaje, a później krytykować. Jako dietetyk i mama dwójki dzieci karmionych piersią widzę tu super smaczne i odżywcze posiłki. Trochę dystansu życzę. 

"Witamy w świecie internetowych maDek", nie ma chyba bardziej zgorzkniałej, utrutej zawiścią i niewiedzą grupy internetowej. A obiadek pycha, sama taki bym chętnie zjadła.

Współczujecie już Katarzynie Sokołowskiej?