Zamknij

Katarzyna Sokołowska jest w ciąży. 49-letnia jurorka "Top Model" zostanie mamą. "Cuda się zdarzają" [FOTO]

Judyta Wanicka
19.04.2022 09:18

Katarzyna Sokołowska spodziewa się dziecka z partnerem Arturem Kozieją. Jurorka "Top Model" podzieliła się radosną nowiną na za pośrednictwem Instagrama, gdzie wstawiła zdjęcia widocznej ciąży.

Katarzyna Sokołowska
fot. Instagram:@kasiasokolowska_official

Katarzyna Sokołowska to znana reżyserka pokazów mody, którą widzowie dobrze znają z programu "Top Model". Sokołowska zasiada w jury modowego show od 2013 roku, ponadto jest utytułowaną bizneswoman oraz twarzą znanej marki biżuteryjnej.

Do niedawna o życiu osobistym Katarzyny Sokołowskiej mówiło się niewiele. Sama 49-latka starała się unikać uzewnętrzniania na temat spraw prywatnych. Wiadomo jednak, że od kilku lat jurorka "Top Model" jest w związku z biznesmenem Arturem Kozieją. W minione święta wyszło na jaw, że para spodziewa się pierwszego dziecka. 

Top Model: Katarzyna Sokołowska jest w ciąży

Katarzyna Sokołowska opublikowała zdjęcia z egzotycznej plaży, na których czule gładzi już sporej wielkości ciążowe krągłości. W ten sposób gwiazda "Top Model" przekazała, że wkrótce zostanie mamą. 

Cuda się zdarzają. Alleluja! Wspaniałych Świąt dla Was! Dla nas nie mogły być lepsze - wyznała. 

Będzie to pierwsze dziecko 49-letniej reżyserki pokazów mody i jej partnera. Razem z przyszłymi rodzicami cieszą się internauci i przyjaciele z show-biznesu. 

Będę "ciocią"! Nareszcie mogę się głośno i publicznie z tego cieszyć! W tych smutnych czasach to była dla mnie wspaniała wiadomość! Cud, nadzieja, nowe życie. Moje dzieci miały/mają najwspanialszą ciocię Kasię, z którą spędziły wiele pięknych chwil swojego dzieciństwa. Postaram się dorównać, chociaż nie będzie to łatwe zadanie. Wielka radość! Gratulacje dla Was obojga! - przekazała uradowana Kinga Rusin.

My również dołączamy się do gratulacji. 

loader
Apoloniusz Tajner z żoną i synem
16 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki REPORTER/EAST NEWS