Obserwuj w Google News

Katarzyna Skrzynecka w żałobie. Aktorka pożegnała ukochanego tatę. "Są już razem" [FOTO]

2 min. czytania
25.06.2022 17:16
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Skrzynecka za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała smutną wiadomość. Zmarł ukochany tata aktorki, Włodzimierz Skrzynecki. Gwiazda opublikowała na Instagramie archiwalne zdjęcia.

Katarzyna Skrzynecka
fot. screen: Instagram / katarzyna_skrzynecka_official

Katarzyna Skrzynecka to popularna polska aktorka, piosenkarka i osobowość telewizyjna, doskonale znana widzom programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Zwyciężyła w finale 1. edycji muzycznego show, a od drugiej ocenia występy uczestników. Z powodzeniem występuje na deskach teatrów, na ekranie mogliśmy oglądać ją między innymi w "Bulionerzy", "Czułość i kłamstwa" i dwóch najnowszych odsłonach kultowej komedii "Kogel-mogel". Przez jedenaście edycji była prowadzącą "Tańca z gwiazdami". Z powodzeniem odnalazła się jako aktorka dubbingowa, podkładała głos między innymi Nali w "Królu lwie" i księżniczce Jasminie w "Alladynie".

Skrzynecka jest w stałym kontakcie z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie dzieli się informacjami z życia zawodowego i prywatnego. Niestety, najnowszy wpis aktorki jest niezwykle smutny. Katarzyna poinformowała, że zmarł jej ukochany tata Włodzimierz Skrzynecki. Pożegnała go we wzruszającym wpisie i podzieliła się kilkoma archiwalnymi rodzinnymi zdjęciami.

Redakcja poleca

Katarzyna Skrzynecka w żałobie. Zmarł tata aktorki Włodzimierz Skrzynecki

Katarzyna Skrzynecka w 2008 roku straciła mamę, która zmarła po chorobie nowotworowej. Teraz gwiazda poinformowała o śmierci ojca Włodzimierza Skrzyneckiego.

- Są już razem. Tatul, Mama, Stryj - ukochany Brat Bliźniak. Nie napiszę nic więcej, bo to, co najważniejsze, mówi się swoim Bliskim z serca w serce, z oczu w oczy, z Serca i Czułych Myśli do Nieba, a oni i tak to słyszą i wiedzą. A nie na social mediach. Tatul kochał przyrodę, piękne chmury, krajobrazy, ptaki, serdeczny uśmiech, zgodę, pokorę życia, pogodę ducha, zdrowy styl życia, muzykę klasyczną, wycieczki rowerowe, ballady na jazzową trąbkę i Nas. Najbardziej na Świecie - napisała Skrzynecka.

Pod postem aktorki pojawiło się wiele komentarzy, w których fani i znajomi składali kondolencje i starali się podtrzymać 51-latkę na duchu.

- Cudowni rodzice, wujek, z miłości stworzyli wspaniałego człowieka! Wierzę, że mieli piękne i dobre życie, a każde jest niestety zbyt krótkie. Ale ich światło idzie dalej, w Was, w Tobie, we wnusi.

- Bardzo mi przykro. Wiem, jak to jest stracić najbliższych. Cały czas boli tak samo.

- Wiem, że w takiej sytuacji każde słowo jest zbyt małe. Serce wie i kocha najmocniej. Otulam Panią myślami bardzo mocno i wysyłam mnóstwo ciepła.

- Przytulam z całych sił, wiem, co to stracić ukochaną osobę, mój tata odszedł dwa lata temu - czytamy.

Katarzynie Skrzyneckiej składamy kondolencje i współczujemy ogromnej straty.