Zamknij

Katarzyna Skrzynecka skrytykowana za zachowanie córki na wakacjach. Gwiazda zabrała głos

18.07.2022 12:14

Katarzyna Skrzynecka razem z Marcinem Łopuckim i córką Alikią wybrali się na rodzinne wakacje na Zanzibarze. Aktorka relacjonuje wyjazd w mediach społecznościowych, publikując kolejne zdjęcia i wideo. Na jednym z filmików widać, jak latorośl aktorki trzyma w dłoni rozgwiazdę. Internauci nie kryli irytacji i w komentarzach zwrócili uwagę na zachowanie 11-latki.

Katarzyna Skrzynecka
fot. Instagram.com/ Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka wybrała się na rodzinne wakacje razem z ukochaną córką Alikią i mężem - Marcinem Łopuckim. Gwiazda chętnie relacjonuje wypad na Zanzibarze, publikując wideo i zdjęcia. Jedno z nagrań wyraźnie nie przypadło do gustu obserwującym aktorki, kiedy to jej córka trzymała w ręku rozgwiazdę.

"Jeśli spełniamy marzenie o długo planowanej podróży, to po to, by cieszyć się każdą minutą jej trwania... By wędrować, podziwiać, doceniać, smakować, słuchać, poznawać, zwiedzać, zachwycać się tym, co dla nas dalekie, niezwykłe i nieznane. Nie robię zdjęć z cyklu "ja i mój basen", bo nie o takie niezapomniane wspomnienia nam chodzi (…) Piękno przyrody jest po to, by je podziwiać, docenić, uszanować, zachwycić duszę, oczy i pamięć... po czym ZWRÓCIĆ SZCZĘŚLIWIE NATURZE" - napisała w instagramowym wpisie Katarzyna Skrzynecka.

Zobacz też: Katarzyna Skrzynecka głodzi się dla figury? Jej posiłek wywołał poruszenie wśród fanów 

Katarzyna Skrzynecka skrytykowana za zachowanie córki na wakacjach. Gwiazda zabrała głos

Fani zwrócili uwagę, że córka aktorki nie powinna trzymać w ręku rozgwiazdy. Dziewczynka zapozowała z nią do zdjęcia, a później zostawiła na brzegu plaży.

"Nie bierze się rozgwiazdy do ręki, nie podnosi z wody nawet tylko do zdjęcia. Jak się znajdzie na brzegu, to się nie robi sesji, tylko od razu zanosi do wody. Tyle się o tym mówi" - napisała jedna z oburzonych internautek.

Skrzynecka szybko jej odpowiedziała.

"Rozgwiazdę porzucił na piasku odpływ Oceanu Indyjskiego - córka znalazła ją i odniosła dalej do głębszej wody" - czytamy. Dalsze komentarze fanów utrzymane były w podobnym tonie.

"Rozgwiazda umiera kilka sekund po wyjęciu z wody, ma żołądek na górze i niestety gdy jest poza woda, wypełnia się on powietrzem co powoduje ogromny ból. Żeby żołądek zasssał wodę,wodę nie wystarczy wrzucić jej na powrót do wody jakkolwiek … to tak na przyszłość, żeby nie popełniać więcej błędu"  -dodała inna fanka. Skrzynecka po raz kolejny odpowiedziała na komentarz.

"Rozgwiazda leżała na piasku, bez wody, wyrzucona przez odpływ. Nie wiemy, jak długo tam leżała... jest takich tu sporo. Odnosząc ją do morza, zrobiliśmy zdjęcie i wynieśliśmy w głąb wody. Była żywa. Mamy nadzieję, ze ją "podratowaliśmy", jakkolwiek umieliśmy" - podsumowała aktorka.

Kasia dodała też, że nigdy nie korzysta z turystycznych "atrakcji", takich jak m.in. zdjęcia ze zwierzakami.

"Być może próżni i odmóżdżeni turyści oraz chcący zarobić autochtoni tak właśnie robią w wielu zakątkach świata. My nie korzystamy z tak idiotycznych "atrakcji" jak zdjęcie z małpką, czy odławianie żyjacych stworzeń dla funu. Niektóre rozgwiazdy i zamieszkałe muszle odpływ oceanu porzuca na piasku. Jeśli nie trafimy - odnosimy do wody" - tłumaczyła gwiazda.

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska
  • ozgwiazda umiera kilka sekund po wyjęciu z wody, ma żołądek na gorze i niestety gdy jest poza woda wypełnia się on powietrzem co powoduje ogromny ból ‍♀️ żeby żołądek zassal wodę nie wystarczy wrzucić jej na powrót do wody jakkolwiek … to tak na przyszłość, żeby nie popełniać więcej błędu2 dni4 polubieńOdpowiedz
      • Ukryj odpowiedzi
  • cocoblanco24@justynamp2 przecież Pani Kasia nie wyciągnęła jej z wody ludzie ...2 dni2 polubieńOdpowiedz
  • katarzyna_skrzynecka_officialZweryfikowano@justynamp2 Rozgwiazda leżała na piasku, bez wody, wyrzucona przez odpływ. Nie wiemy jak długo tam leżała... Jest takich tu sporo. Odnosząc ją do morza, zrobiliśmy zdjęcie i wynieśliśmy wgłąb wody. Była żywa Mamy nadzieję, że ją "podratowaliśmy" jakkolwiek umieliśmy.