Zamknij

Katarzyna Skrzynecka o zdrowiu Pawła Królikowskiego: "To jest facet czołg"

Sylwia Wamej
04.02.2020 18:50

Katarzyna Skrzynecka pojawiła się na rozdaniu Telekamer. Jurorka show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w rozmowie z serwisem Plotek.pl skomentowała stan zdrowia Pawła Królikowskiego. Zdradziła też, że mocno trzyma kciuki za kolegę z programu.

Katarzyna Skrzynecka
fot. Jan Bielecki/East News

Katarzyna Skrzynecka o zdrowiu Pawła Królikowskiego

Katarzyna Skrzynecka gościła na rozdaniu Telekamer. Choć program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w którym jest jurorką, nie zdobył nagrody, gwiazda podziękowała za nominację. Katarzyna Skrzynecka zdradziła też, że mocno wspiera kolegę z programu, Pawła Królikowskiego, który walczy z chorobą.  "Wszyscy trzymamy mocno kciuki za Pawła Królikowskiego". Zdrowiej, rehabilituj się, wracaj do nas, bo twój fotel jurorski na ciebie czeka i bardzo tęsknimy" - wyznała Katarzyna Skrzynecka w rozmowie z Plotkiem.

Katarzyna Skrzynecka dodała, że wspierała kolegę z programu przy realizacji ostatniego sezonu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". "Pawła bardzo wspierałam przy ostatniej realizacji programu, bo Paweł naprawdę walczył z bardzo ciężkimi przygodami zdrowotnymi. Miał takie odcinki, kiedy wiem, że było mu ciężko pracować, a mimo to był tak dzielny, że nawet tego po sobie nie okazywał, że miał prawo czuć się bardzo źle. Jest dzielny, jest facet czołg i nie z takich kłopotów w życiu się podnosił" - wyznała Katarzyna Skrzynecka.

Paweł Królikowski trafił do szpitala

Przypomnijmy, że tuż przed świętami Bożego Narodzenia Paweł Królikowski trafił do szpitala. To nie pierwszy raz, gdy aktor "Rancza" miał problemy ze zdrowiem. W 2015 roku przeszedł operację wycięcia tętniaka. Na początku tego roku Królikowski po raz kolejny miał operację.

"Kilka dni temu przeszedł operację. Po operacji niespodziewanie pojawiły się powikłania. Wdała się infekcja" - pisały tabloidy w styczniu tego roku.

Wiadomo, że aktor nie pojawi się w kolejnej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zastąpi go Adam Strycharczuk.

 

RadioZEt.pl/Plotek.pl/SW