Zamknij

Katarzyna Skrzynecka głodzi się dla figury? Jej posiłek wywołał poruszenie wśród fanów

25.02.2021 15:14

Katarzyna Skrzynecka planuje zrzucić kolejne kilogramy? Aktorka pokazała, jak wygląda jej zdrowy posiłek. Internauci stwierdzili, że gwiazda nie dojada i wróżą jej rychły efekt jojo. 

Katarzyna Skrzynecka
fot. Michal Dubiel/REPORTER/EAST NEWS

Katarzyna Skrzynecka ma za sobą udaną walkę z kilogramami. Jurorka "Twoja twarz brzmi znajomo" przed rokiem schudła prawie 20 kg. Błyskawiczny efekt zawdzięczała głównie diecie roślinnej i zmianie nawyków żywieniowych. W efekcie na wakacjach w ukochanej Grecji mogła się pochwalić wyraźnie szczuplejszą sylwetką.

Katarzyna Skrzynecka zaniepokoiła fanów swoim zdrowym posiłkiem

Katarzyna Skrzynecka, którą wkrótce będzie można zobaczyć w komedii "Kogel-mogel 4", najwyraźniej nie zamierza kończyć zmagań o szczupłe ciało. Aktorka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem swojego zdrowego posiłku. Szklanka wypełniona kawałki warzyw wyglądała raczej na przekąskę niż pełnowartościowe danie, ale część internautów zaniepokoiła się, że gwiazda jada takie porcje cały czas, czyli odchudza się poprzez głodzenie. 

Tu nawet nie ma 100 kcal...

Pani Kasiu, taka dieta nie pomoże, chyba że na chwilę. Można smacznie i syto jeść na redukcji i pozostać w zdrowiu. 

Takie "śniadanie" to, innymi słowy, głodzenie organizmu i jeśli tak wyglądał cały dzień jedzenia to prosi się Pani o efekt jojo. Mówię to jako osoba z zaburzeniami odżywiania. Taka dieta jest bardzo niezdrowa.

Aktorka natychmiast zareagowała. 

A czy ja napisałam, jakobym była na jakiejkolwiek diecie??? Ha ha ha - odpowiedziała Skrzynecka.

Miejmy nadzieję, że fani tylko opacznie zrozumieli zdjęcie, a sposób odżywiania aktorki nie opiera się jedynie na warzywno-owocowych postach. 

loader