Obserwuj w Google News

Katarzyna Grochola zaszczepiona na koronawirusa. Pisarka pokazała zdjęcie [FOTO]

1 min. czytania
08.04.2021 13:07
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Grochola jest już zaszczepiona na koronawirusa. Pisarka za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazała zdjęcie ze szpitala, na którym przyjęła dawkę szczepionki.

Katarzyna Grochola
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Katarzyna Grochola dołączyła do grona zaszczepionych gwiazd na koronawirusa. Jedna z ulubionych pisarek Polaków pokazała na Instagramie zdjęcie ze szpitala w Ostrołęce, w którym przyjęła szczepionkę. Gwiazda podziękowała też wszystkim medykom.

Zobacz też:  Katarzyna Grochola o relacjach z córką, wolnej Polsce oraz swoim pierwszym kryminale [WIDEO]

Katarzyna Grochola zaszczepiona na koronawirusa. Pisarka pokazała zdjęcie [FOTO]

"Powiedz mi kiedy się szczepiłeś, a powiem Ci, ile masz lat. Bądźcie zdrowi. Wszystkim medykom bardzo, bardzo dziękuję. Serdecznie pozdrawiam szpital w Ostrołęce, na zdjęciu Pani Sabina. Podziw, szacunek i miłość dla służby zdrowia, z małym wyjątkiem na szczycie" - napisała, pozwalając sobie na uszczypliwość w stronę rządu.

Pod postem pisarka zebrała mnóstwo ciepłych słów od swoich fanów oraz osób z branży show-biznesu.

Grochola to kolejna z gwiazd, która w ostatnim czasie przyjęła szczepionkę na Covid-19. Zaszczepili się już m.in. Karolina Korwin-Piotrowska, Andrzej Chyra oraz Artur Barciś. W styczniu pokaźne grono gwiazd skorzystało ze szczepień poza kolejnością, m.in. Krystyna Janda, Cezary Żak oraz Wiktor Zborowski.

Katarzyna Grochola swoją pierwszą książkę pt. "Przegryźć dżdżownicę" wydała w 1997 roku. Na swoim koncie ma kilkanaście powieści i kilkanaście zbiorów opowiadań,  Najpopularniejsze książki gwiazdy to "Nigdy w życiu!" i "Ja wam pokażę", które doczekały się ekranizacji.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET