Obserwuj w Google News

Katarzyna Glinka wspomina pierwszą ciążę. Pokazała zdjęcie z sesji dla magazynu [FOTO]

2 min. czytania
01.12.2021 10:13
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Glinka jest szczęśliwą mamą dwóch synów. Gwiazda nie epatuje życiem prywatnym, jednak od czasu do czasu przemyca rodzinne kadry na Instagramie. Tym razem pokazała swoim obserwatorom zdjęcie z pierwszej ciąży. Gwiazda w tamtym okresie życia nie była przekonana do ciążowej sesji w popularnym magazynie.

Katarzyna Glinka
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Katarzyna Glinka jest mamą dwóch synów: Filipa z pierwszego małżeństwa oraz Leo z małżeństwa z Przemysławem Gołdonem. Aktorka nie epatuje życiem prywatnym, jednak co jakiś czas zamieszcza rodzinne kadry na Instagramie. Tym razem wróciła pamięcią do pierwszej ciąży z synkiem Filipem. Gwiazda pokazała zdjęcie z sesji zdjęciowej, która opublikowana była w magazynie "Viva!".

Zobacz też:  Katarzyna Glinka w bikini. Pokazała ciało po ciąży i odpowiedziała na zarzuty [FOTO]

Katarzyna Glinka wspomina pierwszą ciążę. Pokazała zdjęcie z sesji dla magazynu [FOTO]

Aktorka podkreśliła, że w tamtym okresie życia miała wątpliwości co do tego, czy ciążowe zdjęcia w popularnym magazynie powinny powstać.

"Jak ja przeżywałam pierwszą ciążę. A ile czasu myślałam, czy zrobić sesję ciążową, czy nie ?? Czy narażać się na krytykę- bo przecież wiadomo -wystawia się celebrytka z brzuchem i epatuje ciążą. To pierwsze co przychodziło mi do głowy i zastanawiałam się, czy chcę tego słuchać. Na tamtym etapie mojego życia - to co na ten temat powiedzą inni, niestety miało dla mnie znaczenie. Na dziś myślę sobie tak - mam przepiękną sesję, cudowną pamiątkę z tego wyjątkowego czasu i nikt mi tych pięknych zdjęć nie zabierze !!!!!! Każdej z Was polecam zrobić sobie taką pamiątkę" - podsumowała aktorka.

W komentarzach fani nie szczędzili komplementów aktorce. "Prześliczna i czarująca", "piękna", "piękna pamiątka na całe życie".

Te gwiazdy nie chcą mieć dzieci [ZDJĘCIA]