Obserwuj w Google News

Katarzyna Glinka w zaawansowanej ciąży. Gwiazda "Barw szczęścia pokazała duży brzuszek

Sylwia Wamej
1 min. czytania
18.03.2020 13:59
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Glinka jest już w zaawansowanej ciąży. Gwiazda "Barw szczęścia" niedługo przywita na świecie drugie dziecko. Na profilu Jarosława Bienieckiego, partnera Katarzyny Glinki pojawiło się radosne zdjęcie pary. Aktorka odsłoniła na nim sporych rozmiarów brzuch.

Katarzyna Glinka
fot. Piotr Fotek/ Reporter/ East News

Katarzyna Glinka w zaawansowanej ciąży. Pokazała spory brzuszek

Katarzyna Glinka niedługo przywita na świecie drugie dziecko. Aktorka jest już w zaawansowanej  ciąży. Katarzyna Glinka ze względu na pandemię koronawirusa musi szczególnie teraz uważać na swoje zdrowie. Gwiazda wykorzystuje ten niepokojący czas, spędzając go z najbliższymi: synkiem Filipem i partnerem - Jarosławem Bienieckim. Na Instagramie ukochanego Katarzyny Glinki pojawiło się wspólne zdjęcie, na którym zakochani tryskają radością. Aktorka na fotografii odsłoniła spory, ciążowy brzuszek.

"Ze świata i z biznesu wieści średnie... ...więc cieszymy się tym, co mamy" - napisał partner Katarzyny Glinki. Jak sugeruje hasztag dodany przez Bienieckiego, do rozwiązania zostało już niewiele czasu, bo jedynie półtora miesiąca.

Katarzyna Glinka: Ile ma dzieci?

Katarzyna Glinka jest już mamą 8-letniego syna Filipa. Chłopiec jest owocem małżeństwa Katarzyny Glinki i Przemysława Gołdona. Para rozwiodła się w 2015 roku po 11 latach małżeństwa. W lutym 2019 roku Katarzyna Glinka zaręczyła się z Jarosławem Bienieckim. Aktorka poznała swojego partnera na Runmageddonie w Gruzji.

 

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZet.pl/SW