Obserwuj w Google News

Katarzyna Glinka topless. Pokazała zdjęcie z czasów, gdy była "za chuda" [FOTO]

2 min. czytania
12.01.2021 14:51
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Glinka opublikowała zdjęcie sprzed lat, które momentalnie przykuło uwagę jej obserwatorów. Aktorka w opisie fotografii poruszyła temat wagi - przyznaje, że lubi siebie najbardziej, gdy jest "za chuda".

Katarzyna Glinka
fot. VIPHOTO/East News

Katarzyna Glinka to polska aktorka filmowa i teatralna oraz prezenterka telewizyjna, która może się pochwalić całkiem sporym gronem obserwatorów w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi blisko 210 tys. osób. Gwiazda chętnie publikuje nowe zdjęcia, które pokazują jej życie prywatne i kulisy wykonywanej pracy. Ostatnio postanowiła podzielić się czymś szczególnym. Fotka topless została wykonana kilka lat temu podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej. W opisie Katarzyna Glinka postanowiła odnieść się do swojej wagi i figury.

Zobacz także: Kasia Glinka chwali się figurą trzy miesiące po porodzie. Pokazała płaski brzuch [FOTO]

Katarzyna Glinka na odważnym zdjęciu topless

Katarzyna Glinka na opublikowanym zdjęciu jest bardzo szczupła. Gwiazda ma na sobie tylko spodnie, pozuje bez bluzki oraz stanika, a piersi zasłania jedynie rękoma. Dzięki temu wyraźnie widać jej płaski brzuch.

- Chuda czy gruba? Jaką wersję siebie najbardziej lubicie? Ja lubię siebie w wersji slim. No może aż tak jak na tym zdjęciu to nie, wtedy trochę przesadziłam, ale generalnie dobrze się czuję w wersji "za chuda". No tak mam i tyle. Szkoda tylko, ze przy takim rozmiarze adekwatnie maleją atrybuty kobiecości - napisała Kasia Glinka.

Internauci po części zgadzają się z aktorką. Twierdzą, że faktycznie wygląda na zdjęciu bardzo chudo i brakuje jej bardziej kobiecych krągłości. Zaznaczają jednak, że w każdym wydaniu wygląda pięknie - najważniejsze, żeby dobrze czuć się samemu ze sobą.

- Ja też lubię być trochę za chuda. Świetnie się czuję, jak spodnie są trochę luźne.

- Boskie zdjęcie.

- Cudna, cudna, cudna fotka!

- Taka czy inna, zawsze piękna - komplementują fani.