Obserwuj w Google News

Katarzyna Glinka rozstała się z partnerem? "Brak mi po prostu słów, by to komentować"

2 min. czytania
23.07.2022 16:36

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki wydawać by się mogło, tworzą zgraną parę. W maju 2020 roku para przywitała na świecie pierwszą wspólną pociechę - synka Leo. Jak jednak donosi "Super Expres" narzeczeni ponoć rozstali się. Tabloid zacytował słowa aktorki, która skomentowała rozpad ich związku

Katarzyna Glinka
fot. Instagram,com/ Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki wyglądali na zgraną parę. Jakiś czas temu zaręczyli się, z kolei w 2020 przywitali na świecie synka Leo. Wydawać by się mogło, że między nimi wszystko dobrze się układa. Glinka mocno zaangażowała się też w budowę ich domu, gdzie samodzielnie doglądała robót. Niestety, jak miała powiedzieć jej znajoma w rozmowie z "Super Expressem", związek Bienieckiego i Glinki dobiegł końca. 

Zobacz też:  Katarzyna Glinka w bikini. Pokazała ciało po ciąży i odpowiedziała na zarzuty [FOTO] 

Katarzyna Glinka rozstała się z partnerem? "Brak mi po prostu słów, by to komentować"

 "To koniec. Rozstali się. Kasia mocno przeżyła rozpad swojego pierwszego małżeństwa, chciała mieć prawdziwą rodzinę, stabilizację i partnera, który pomoże w wychowaniu jej starszego syna Filipa i będzie oddanym tatą dla Leo. Naprawdę mocno się rozczarowała. Ona chciała stabilnego życia, ale nie wyszło. Rok temu Kasia przestała ufać ukochanemu, ale była wytrwała, bo dla niej najważniejsza jest rodzina. Zdecydowała się nawet na budowę domu, pokryła koszty i samodzielnie doglądała robót" - powiedziała znajoma aktorki w rozmowie z "Super Expressem".

Informację o rozstaniu miała potwierdzić Glinka w rozmowie z "Super Expressem".

"To prawda, nasz związek się zakończył, ale tylko tyle mogę powiedzieć. Brak mi po prostu słów, by to komentować" - miała powiedzieć Glinka. Do rozpadu związku miał odnieść się również były już narzeczony aktorki.

"Rozstanie? Powiem tak: Kasia to kobieta wielu talentów i pełna uroku. To są sprawy prywatne, których nie będę komentował" - powiedział Jarosław Bieniecki.

Wcześniej Katarzyna Glinka była żoną Przemysława Gołdona. Byli małżonkowie doczekali się 10-letniego syna Filipa.

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska