Obserwuj w Google News

Katarzyna Glinka pokazała zdjęcie sprzed 15 lat. Na fotografii znane aktorki [FOTO]

2 min. czytania
13.04.2021 15:49

Katarzyna Glinka aktywnie prowadzi swojego Instagrama. Aktorka licznie publikuje swoje fotografie, a także zdjęcia z podróży oraz treningów. Tym razem pokazała ujęcie sprzed 15 lat, na którym pozuje razem z koleżankami z show-biznesu, m.in. Małgorzatą Sochą, Weroniką Książkiewicz i Magdaleną Margulewicz.

Katarzyna Glinka
fot. Tricolors/ East News

Katarzyna Glinka jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Nic dziwnego, że fani licznie obserwują Instagram gwiazdy. Kasia oprócz swoich zdjęć, fotografii z treningów czy podróży zamieszcza też archiwalne ujęcia.

Zobacz też:  Katarzyna Glinka w bikini. Pokazała ciało po ciąży i odpowiedziała na zarzuty [FOTO]

Katarzyna Glinka pokazała zdjęcie sprzed 15 lat. Na fotografii znane aktorki [FOTO]

Tym razem pokazała zdjęcie sprzed 15 lat. Ujęcie pochodzi z serialu "Zakręcone", w którym aktorka grała razem z m.in. Małgorzatą Sochą, Magdą Margulewicz i Weroniką Książkiewicz. Wszystkie cztery były wtedy świeżo po studiach aktorskich.

"To zdjęcie zrobiłyśmy sobie wspólnie 15 lat temu. Byłyśmy wszystkie świeżo po studiach, promowałyśmy serial, w którym grałyśmy. Dziewczyny nie gniewajcie się, że wyciągam na światło dzienne, ale wyglądacie tutaj tak fantastycznie, ze nie mogłam się oprzeć. Ja mam za to parę kilo więcej niż dziś, byłam po powrocie ze Stanów Zjednoczonych- mieszkałam tam przez jakiś czas - co mocno odbiło się na mojej figurze. Lody XXL i meksykańskie jedzenie weszły mi pod skórę' - napisała Glinka.

Warto dodać, że serial "Zakręcone" gościł na antenie Polsatu w 2005 roku. W rolach głównych widzowie mogli oglądać m.in. Katarzynę Glinka, Małgorzata Sochę, Weronikę Książkiewicz oraz Magdę Margulewicz.

Pod zdjęciem posypało się mnóstwo ciepłych słów od internautów. Spora część osób wciąż pamięta serial. "Pamiętam ten serial i świetny w roli sąsiada Pan Arek Jakubik", "najseksowniejszy serial ever", "śliczne kiedyś i obecnie", "ale fajny team. Nic się dziewczyny nie zmieniłyście" - pisali fani.