Obserwuj w Google News

Katarzyna Glinka jest w ciąży. Aktorka spodziewa się drugiego dziecka

Judyta Wanicka
1 min. czytania
14.11.2019 10:48
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Glinka jest w ciąży – podaje dwutygodnik „Na żywo”. Gwiazda serialu „Barwy szczęścia” wcielająca się w rolę Kasi Górki spodziewa się drugiego dziecka. Ojcem jest nowy partner Katarzyny Glinki, Jarosław Bieniecki.

Katarzyna Glinka
fot. Mateusz Jagielski/East News

Katarzyna Glinka jest w ciąży

Katarzyna Glinka jest w ciąży – podaje magazyn „Na żywo”. Aktorka znana z wielu komedii romantycznych oraz roli Kasi Górki w serialu „Barwy szczęścia” wkrótce po raz drugi zostanie mamą. Gwiazda na razie nie chce oficjalnie informować o ciąży fanów na Instagramie. Poproszona o komentarz przez „Na żywo”, nie potwierdziła, ale i też nie zaprzeczyła, że spodziewa się dziecka.

Dziękuję, ale na razie nie będę się wypowiadać na ten temat. Może za jakiś czas zdecyduję się powiedzieć coś więcej – powiedziała Katarzyna Glinka. 

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki – kim jest partner aktorki?

Katarzyna Glinka wkrótce urodzi drugie dziecko, które jest owocem związku aktorki z Jarosławem Bienieckim. Nowy partner gwiazdy „Barw szczęścia” jest organizatorem biegów ekstremalnych. To właśnie podczas jednej z takich imprez – Runmagedonu w Gruzji – aktorka poznała się ze sportowcem. W lutym 2019 roku Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki się zaręczyli. Para wychowuje również 7-letniego syna Filipa ze związku Katarzyny Glinki z Przemysławem Gołdonem. Aktorka rozwiodła się z ukochanym po 11 latach wspólnego życia.

RadioZET.pl/jw