Obserwuj w Google News

Katarzyna Glinka będzie sądzić się z byłym narzeczonym o alimenty: "Zajmie się tym prawnik"

2 min. czytania
26.07.2022 14:58
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki zakończyli niedawno swój kilkuletni związek. Byli już narzeczeni doczekali się dwuletniego syna - Leo. Wszystko wskazuje na to, że Glinka i Bieniecki spotkają się w sądzie, gdzie aktorka będzie domagać się alimentów od ex partnera. O szczegółach gwiazda opowiedziała w rozmowie z Plotkiem.

Katarzyna Glinka
fot. Instagram.com/ Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki uchodzili za zgraną i szczęśliwą parę. Zaczęli spotykać się w 2018 roku, a zaledwie kilka miesięcy miesięcy później, Bieniecki oświadczył się swojej wybrance. w 2020 roku narzeczeni przywitali na świecie synka Leo. Kilka dni temu media obiegła informacja, że związek Glinki i Bienieckiego należy już do przeszłości.

Zobacz też:  Katarzyna Glinka rozstała się z partnerem? "Brak mi po prostu słów, by to komentować"

 Katarzyna Glinka będzie sądzić się z byłym narzeczonym o alimenty: "Zajmie się tym prawnik"

 "To koniec. Rozstali się. Kasia mocno przeżyła rozpad swojego pierwszego małżeństwa, chciała mieć prawdziwą rodzinę, stabilizację i partnera, który pomoże w wychowaniu jej starszego syna Filipa i będzie oddanym tatą dla Leo. Naprawdę mocno się rozczarowała. Ona chciała stabilnego życia, ale nie wyszło. Rok temu Kasia przestała ufać ukochanemu, ale była wytrwała, bo dla niej najważniejsza jest rodzina. Zdecydowała się nawet na budowę domu, pokryła koszty i samodzielnie doglądała robót" - powiedziała znajoma aktorki w rozmowie z "Super Expressem".

Ponoć relacje byłych partnerów nie należą aktualnie do dobrych. Jak donosi "Super Express" Glinka zamierza spotkać się z byłym partnerem w sądzie, gdzie będzie domagać się alimentów na 2-letniego syna. Aktorka potwierdziła te doniesienia w rozmowie z Plotkiem.

"Jak każda rozsądna i odpowiedzialna mama chcę zadbać również o bezpieczeństwo finansowe naszego syna. Zajmie się tym prawnik - powiedziała w rozmowie z Plotkiem Katarzyna Glinka.

Glinka obecnie nie może narzekać na brak zajęć. Skupia się przede wszystkim na pracy, ale też na swoich dzieciach. Aktorka jest mamą dwóch synów: Filipa ze związku z Przemysławem Gołdonem i Leo ze związku z Jarosławem Bienieckim.

"Skupiam się teraz na pracy i zapewnieniu szczęśliwych wakacji moim dzieciom. Kończę też pisać książkę, która wzmocni kobiety" - podsumowała.

Polskie gwiazdy w bikini. Doda
10 Zobacz galerię
fot. Instagram/@dodaqueen