Obserwuj w Google News

Katarzyna Dowbor w żałobie. Pożegnała bliską osobę: "Będzie ciebie brakowało"

1 min. czytania
23.08.2021 10:53
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Dowbor przekazała w mediach społecznościowych bardzo smutną wiadomość. Gwiazda poinformowała fanów o śmierci bliskiego przyjaciela, z którym pracowała na planie programu "Nasz nowy dom". "Tak bardzo będzie cię brakowało" - pożegnała członka ekipy.

Katarzyna Dowbor
fot. Pawel Wodzynski/East News

Katarzyna Dowbor to jedna z największych gwiazd telewizji Polsat. Jej program "Nasz nowy dom" emitowany jest od września 2013 roku i do tej pory cieszy się niesłabnącą popularnością. Prowadząca show wraz ze swoją ekipą pomogli wielu rodzinom w trudnej sytuacji. Okazuje się, że jeden z członków ekipy, który od początku pracował przy programie, niedawno zmarł. Katarzyna Dowbor przekazała smutną wiadomość za pośrednictwem Instagrama.

Redakcja poleca

Katarzyna Dowbor w żałobie. Pożegnała przyjaciela

Katarzyna Dowbor opublikowała na Instagramie czarno-białe zdjęcie mężczyzny. Okazuje się, że to jej bliski przyjaciel i współpracownik, który niedawno zmarł. Gwiazda we wzruszający sposób pożegnała bliską osobę.

- Leszku, przyjacielu! Nie wierzymy, że już nie pojedziesz z nami na kolejny plan programu "Nasz nowy dom". Byłeś z nami od samego początku, zawsze obecny, dyskretny i niezawodny. Tak bardzo będzie ciebie brakowało! Spoczywaj w pokoju! - napisała Dowbor.

Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy z kondolencjami dla rodziny i bliskich Leszka.

Zobacz także:  Nasz nowy dom: Dowbor ujawniła przykry incydent. Zawistna sąsiadka chciała przerwać remont