Zamknij

Katarzyna Dowbor pokazała córkę. Maria ma już 22 lata. "Jaka matka, taka córka"

13.08.2021 13:56

Katarzyna Dowbor rzadko pokazuje w mediach społecznościowych swoją córkę, Marię. Niedawno informowała o ich wspólnym tajemniczym projekcie, a teraz wreszcie się nim pochwaliła. Na Instagramie pokazała zdjęcie z Marią i opublikowała tym samym sesję okładkową z córką. Panie pojawiły się na czołówce magazynu "Forbes Woman".

Katarzyna Dowbor
fot. Mateusz Jagielski/East News

Katarzyna Dowbor jest jedną z najbardziej lubianych i cenionych polskich dziennikarek i prezenterek. Od lat prowadzi popularny program "Nasz nowy dom", w którym razem z sympatyczną ekipą remontuje domy osobom w trudnej sytuacji materialnej. Prowadząca jest także obecna w social mediach, gdzie bardzo chętnie dzieli się projektami zawodowymi, jak i życiem prywatnym. Niedawno pokazała zdjęcie, na którym pozuje razem ze swoją córką i zapowiada tajemniczy projekt. Jak się okazuje, to wywiad, którego obie panie udzieliły magazynowi "Forbes Woman".

Zobacz także: Ewa Krawczyk chce zastrzec imię i nazwisko męża. Krzysztof Krawczyk junior jest w trudnym położeniu

Katarzyna Dowbor pozuje z córką. "Piękna, jak mama"

W swoim najnowszym poście na Instagramie Katarzyna Dowbor zachęca fanów do przeczytania wywiadu, jakiego udzieliła razem z córką. Starsze dziecko prezenterki, syn Maciej, jest dobrze znany w polskim show-biznesie. Nie każdy jednak kojarzy, że prowadząca "Nasz nowy dom" ma także córkę. Maria ma już 22 lata i pochodzi z nieformalnego związku dziennikarki z Jerzym Baczyńskim, redaktorem naczelnym tygodnika "Polityka". Obecnie Maria mieszka w Wielkiej Brytanii, gdzie studiuje na University of Durham.

"Kochane, polecam Wam najnowszy numer magazynu Forbes Polska. A w nim rozmowa ze mną i moją córką Marysią i nasza piękna sesja zdjęciowa! Podoba się Wam okładka?" - pyta prowadząca "Nasz nowy dom".

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych internautów, którzy wzajemnie przekonują się, do kogo podobna jest Maria - czy do mamy, czy bardziej do taty. Niektórzy doceniają także, że dziennikarka pokazuje się w naturalnej odsłonie, bez ingerencji grafików.

"Piękna mama, piękna córka to okładka też piękna", "Pani Kasiu piękna i dziękuję, że prawdziwa, naturalna, "niewyprasowana" - piszą komentatorzy.

loader