Zamknij

Katarzyna Dowbor pochwaliła się piękną córką. Marysia skończyła 22 lata [FOTO]

14.05.2021 14:45

Katarzyna Dowbor świętuje urodziny córki. Marysia Baczyńska skończyła 22 lata. Prowadząca "Nasz nowy dom" pochwaliła się zdjęciem swojej latorośli na Instagramie. 

Katarzyna Dowbor
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS

Katarzyna Dowbor jest lubianą prezenterką i gospodynią programów telewizyjnych. Przez lata była jedną z najpopularniejszych spikerek w Telewizji Polskiej. Po zakończeniu kariery przy Woronicza przeszła do Polsatu, gdzie prowadzi program "Nasz nowy dom", pomagając ubogim rodzinom wyremontować ich domostwa. 

Prywatnie Katarzyna Dowbor jest mamą prezentera Macieja Dowbora i teściową Joanny Koroniewskiej. Trzykrotnie wychodziła za mąż. Jej pierwszym mężem był Piotr Dowbor, ojciec Macieja. Potem przez siedem lat tworzyła związek z dziennikarzem sportowym Januszem Atlasem, a następnie poślubiła Grzegorza Świątkiewicza. W latach 90. głośno było o romansie prezenterki z Jerzym Baczyńskim, redaktorem naczelnym tygodnika "Polityka". Relacja wywołała skandal, bowiem Baczyński miał żonę i dzieci. Ostatecznie dziennikarz wrócił do rodziny, jednak owocem tamtego związku jest urodzona w 1999 roku córka Maria.

Nasz nowy dom: Katarzyna Dowbor odmówiła remontu domu. To pierwsza taka sytuacja w programie

Katarzyna Dowbor pochwaliła się 22-letnią córką Marysią

Katarzyna Dowbor była po czterdziestce, gdy urodziła córkę. W wywiadach chwaliła jednak późne macierzyństwo i zapewniała, że Marysia ma świetny z kontakt z ojcem, a nawet zaprzyjaźniła się ze swoim przyrodnim rodzeństwem. Córka prezenterki skończyła właśnie 22 lata. Dumna Katarzyna Dowbor pochwaliła się tym faktem na Instagramie.

Moja cudowna córeczka kończy dziś 22 lata. Kocham!!! - napisała pod zdjęciem swojej pociechy. 

Marysia od dzieciństwa ma styczność z mediami, lecz nie zdecydowała się iść w ślady znanych rodziców. Przynajmniej do tej pory. Po maturze wyjechała do Wielkiej Brytanii, by studiować psychologię i filozofię. Katarzyna Dowbor gorąco wspiera poczynania córki i chętnie opowiada o niej w wywiadach. Fani nie kryją zachwytu najnowszym zdjęciem Marysi. Według komentujących córka Dowbor wyrosła na piękną kobietę. Nie da się też nie zauważyć, że z wiekiem coraz bardziej upodabnia się do mamy. Zgadzacie się? 

Joanna Koroniewska pokazała twarz najstarszej córki. "Jak młoda Małgosia w Emce" [FOTO]

loader