Zamknij

Nasz nowy dom: zmarł uczestnik niedawnego odcinka. Katarzyna Dowbor wspomina zmarłego

14.02.2021 14:29

Katarzyna Dowbor opublikowała w sieci smutny wpis. Poinformowała o śmierci uczestnika jednego z niedawnych odcinków programu "Nasz nowy dom". Prowadząca składa kondolencje żonie i córeczce zmarłego.

Katarzyna Dowbor
fot. MIKOLAJ ZACHAROW/REPORTER/EAST NEWS

"Nasz nowy dom" to program, który dał nadzieję i lepsze życie wielu bohaterom. W każdym odcinku widzowie poznają rodzinę, która potrzebuje wsparcia. Często są to ludzie samotnie wychowujący dzieci, opiekujący się jeszcze swoimi schorowanymi rodzicami - lub sami zmagający się z chorobami. Problemy zdrowotne często prowadzą do trudności materialnych i złych warunków życia. Właśnie takim osobom spieszy z pomocą ekipa z Katarzyną Dowbor na czele.

Wiele historii uczestników programu "Nasz nowy dom" nie ma szczęśliwego zakończenia. Choć rodzina uzyskuje pomoc i wymarzony, wyremontowany dom, to okazuje się, że któryś z uczestników przegrywa z chorobą. Niedawno Katarzyna Dowbor przekazała wieźć o śmierci uczestniczki, która przegrała z nowotworem. Teraz chodzi o rodzinę ze 138. odcinka 12. sezonu programu. Pan Wojciech mieszkał w zrujnowanym domu razem z żoną i kilkuletnią córką. Od lat cierpiał z powodu miażdżycy, z powodu której stracił obie nogi. Poruszał się na wózku. Kilka razy przeszedł zawał serca i miał wszczepiony rozrusznik. Jego kondycja była bardzo zła, a warunki mieszkaniowe, zastane przez ekipę Katarzyny Dowbor, zatrważające.

Zobacz także: Nasz nowy dom: rodzina, która straciła dom przez podpalacza, może liczyć na Katarzynę Dowbor

Katarzyna Dowbor żegna zmarłego uczestnika programu "Nasz nowy dom"

Mimo złego stanu zdrowia, mężczyzna nie tracił pogody ducha. Był oddanym oraz zaangażowanym ojcem i mężem. Niestety, właśnie okazało się, że zmarł. Wiadomość o tym przekazała Katarzyna Dowbor.

"Drodzy, niestety mam dla Was kolejną bardzo smutną wiadomość. Zmarł Pan Wojtek z Wąsewa, bohater 138. odcinka programu Nasz Nowy Dom. Pan Wojtek był świetnym tatą i dobrym mężem. Bardzo kochał swoją rodzinę... córeczkę Anię. To wielka strata! Jest mi smutno! Myślę teraz o Pani Renacie i Ani" - napisała prowadząca.

Pod postem internauci, poruszeni wiadomością, przekazują rodzinie wyrazy współczucia. Zauważają też, że pan Wojciech odszedł, wiedząc, iż jego najbliżsi mają ciepły, przytulny dom.

"Przykra wiadomość, dobrze, że udało się stworzyć godne warunki dla rodziny", "Serdeczne wyrazy współczucia dla Rodziny. Pamiętam, jak pan Wojtek cieszył się z remontu i jak bardzo mu ułatwił codzienne czynności. Dobrze, że spotkało go i jego rodzinę to szczęście, że zrobiliście remont jego domu. Pani Renata i Ania na pewno będą tam bezpieczne, pomimo wszystko".

loader

RadioZET.pl/AS