Obserwuj w Google News

Katarzyna Cichopek jurorką "You Can Dance"? Aktorka może zastąpić gwiazdę show. "Producentom zależało"

2 min. czytania
21.06.2022 13:25
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Gwiazda "M jak Miłość" według ustaleń magazynu "Patry" ma zostać nową jurorką "You Can Dance Nowa Generacja". Czy zastąpi jedną z dotychczasowych gwiazd programu?

Katarzyna Cichopek
fot. screen: Instagram / katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek to bez wątpienia jedna z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Pochodzącej z Warszawy aktorce ogromny rozgłos przyniosła rola w serialu "M jak Miłość", w postać Kingi, jednej z najbardziej lubianych bohaterek, wciela się od 2000 roku. Na swoim koncie nie ma zbyt wielu innych ról, pojawiała się między innymi w "Policjantki i policjanci" czy "Wkręceni 2", ale występ w hicie TVP wystarczył, by została gwiazdą. Od września 2020 roku możemy oglądać ją jako jedną z prowadzących "Pytanie na śniadanie". Zdaniem wielu osób od dłuższego czasu zastępuje Barbarę Kurdej-Szatan w roli twarzy publicznej stacji.

W ostatnich miesiącach częściej niż o zawodowej karierze Cichopek mówi się o jej głośnym rozstaniu z Marcinem Hakielem, którego poślubiła w 2008 roku. Para zapowiadała, że rozstaje się bez medialnych przepychanek, jednak tancerz postanowił głośno komentować zakończenie relacji z aktorką, sugerując między innymi, że nie była mu wierna. Niemal natychmiast pojawiły się plotki na temat romansu Katarzyny z Maciejem Kurzajewskim, kolegą z planu "Pytanie na śniadanie". Być może jednak niedługo o aktorce znowu będzie głośno ze względu na nowy angaż. Gwiazda "M jak Miłość" według magazynu "Patry" ma zostać prowadzącą tanecznego show " You Can Dance Nowa Generacja".

Redakcja poleca

Katarzyna Cichopek jurorką "You Can Dance Nowa Generacja"? Może zastąpić gwiazdę programu

Przed Katarzyną Cichopek nowe zawodowe wyzwania, aktorka poinformowała, że niebawem będziemy mogli obejrzeć ją w programie poświęconym aranżacji wnętrz.

- Na antenie TVP Kobieta będę miała przyjemność poprowadzić program „Operacja aranżacja”. Program dotyczący metamorfoz wnętrz. Cieszę się, bo jest to program misyjny. Odmienia wnętrza, ale i życie - zdradziła w rozmowie z "Super Expressem".

Tymczasem, według informacji magazynu "Party", Kasię mamy zobaczyć także w nowej odsłonie tanecznego show. Aktorka, która ma na swoim koncie zwycięstwo w "Tańcu z gwiazdami" miałaby zasiąść na fotelu jurorki. Przypomnijmy, że z programu mają zniknąć Klaudia Antos i Misza Kostrzewski.

- Producentom zależało na odświeżeniu formuły programu, a Kasia była idealną kandydatką. Świetnie tańczy, ma też fajny kontakt z dzieciakami - pisze tygodnik, powołując się na osobę związaną z Telewizją Polską.

Sama zainteresowana nie skomentowała jednoznacznie medialnych doniesień. Miała jednak zapowiedzieć, że czeka ją pracowite lato.

- Nie wybieram się za granicę, ale jak tylko uporam się z pracą, chcę zabrać Helenkę i Adama nad polskie morze, żeby trochę odpocząć i nabrać sił na nowe wyzwania - cytuje aktorkę "Party".

Chcielibyście zobaczyć Katarzynę Cichopek w "You Can Dance Nowa Generacja"?