Zamknij

Katarzyna Bujakiewicz wspomina Annę Przybylską. Nie była w stanie powstrzymać łez [WIDEO]

04.10.2022 17:20

Katarzyna Bujakiewicz zapytana o relację z Anną Przybylską, wypowiedziała się o zmarłej w 2014 roku przyjaciółce w ciepłych słowach, nie kryjąc swojego wzruszenia. Okazją do rozmowy była nadchodząca premiera filmu „Ania”. Nie zabrakło łez.

Anna Przybylska i Katarzyna Bujakiewicz
fot. Screen Instagram k.bujakiewicz

Katarzynę Bujakiewicz i Annę Przybylską łączyła silna więź – nie tylko uwielbiały razem występować, ale były również bliskimi przyjaciółkami. Z okazji powstania filmu dokumentalnego „Ania”, aktorka opowiedziała więcej o relacji, która łączyła ją z tytułową bohaterką.

Zobacz także: Borys Szyc wspomina Annę Przybylską. Udostępnił wspólne zdjęcie [FOTO]

Katarzyna Bujakiewicz ciepło o Annie Przybylskiej. „Wiele mnie nauczyła”

Anna Przybylska i Katarzyna Bujakiewicz poznały się na planie filmu "Rób swoje, ryzyko jest twoje". Od razu nawiązały nić porozumienia – a to za sprawą podobnego poczucia humoru i spojrzenia na świat.

Pamiętam moment, gdy Anka wpadła do garderoby przy okazji jakiejś naszej wspólnej produkcji. Już po chwili zdałam sobie sprawę, że w końcu mam poważną konkurencję, jeśli chodzi o temperament – wspomniała Bujakiewicz w jednym z wywiadów.

Stacja TVP udostępniła w sieci fragment produkcji, w którym usłyszeć możemy, jak Kasia wypowiada się o ikonie polskiego kina. Aktorka, zapytana o przyjaźń z Anną Przybylską, opowiada:

Pomimo tego, że była młodsza, to wiele mnie nauczyła, naprawdę. Pokazała mi wiele rzeczy, jak można być fajną matką, jak można mieć luz do tego zawodu. I za to jej dziękuję i ona wie, że ja jej dziękuję, po prostu...

W pewnym momencie nie wytrzymała i zalała się łzami.

Premiera filmu dokumentalnego „Ania” przypada na 7 października – planujecie obejrzeć?

loader