Obserwuj w Google News

Kasia Warnke na gorących zdjęciach z basenu. Przesadziła? "Prowokujesz" [FOTO]

2 min. czytania
12.04.2021 19:00
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Warnke zachwyciła swoich obserwatorów serią zdjęć z basenu. Aktorka pręży szczupłe ciało na czarno-białych fotografiach, które wykonał jej mąż - Piotr Stramowski. Część osób twierdzi jednak, że przesadziła z niektórymi pozami.

Kasia Warnke
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

Katarzyna Warnke dzieli się kolejnymi zdjęciami ze słonecznego Zanzibaru. Aktorka, podobnie jak wiele innych polskich gwiazd, zdecydowała się na egzotyczne wakacje. Nie wszyscy zareagowali na jej urlop pozytywnie. Wielu internautów zarzucało jej brak rozsądku, skoro zdecydowała się na wyjazd w trakcie trzeciej fali pandemii. Warnke nie przejmuje się jednak negatywnymi komentarzami i chętnie udostępnia radosne kadry z wakacji.

Tym razem aktorka opublikowała kilka czarno-białych zdjęć, których autorem jest jej mąż. Piotr Stramowski uchwycił, jak jego żona pozuje w basenie. Kasia Warnke ma na sobie skąpy strój kąpielowy oraz okulary przeciwsłoneczne. Gwiazda wybrała dość odważne pozy.

Zobacz także:  Katarzyna Warnke skrytykowana za zdjęcie z Zanzibaru. "Skrajny idiotyzm" [FOTO]

Kasia Warnke odsłania ciało na zdjęciach z basenu [FOTO]

Internauci błyskawicznie zareagowali na nowe zdjęcia Katarzyny Warnke. Część osób doceniła artystyczny wydźwięk czarno-białych fotografii oraz umiejętności ich autora. Inni zwrócili uwagę na zbyt seksowne pozy modelki.

- A co ona szykuje się do seksu? Masakra.

- A ta pani to, w jakim celu się rozkraczyła? Żeby zabłysnąć?

- Katarzyno, oj prowokujesz jak zawsze - ocenili obserwatorzy aktorki.

Większość komentarzy miała jednak dużo bardziej pozytywny wydźwięk. Fani byli pod wielkim wrażeniem urody aktorki. To nie pierwszy raz, gdy Katarzyna Warnke pokazuje tak odważne kadry. Jakiś czas temu gwiazda zaprezentowała, jak wyglądała nago w zaawansowanej ciąży.

- Zdjęcie jak z okładki.

- O wow! Jak syrena.

- Ależ Pani jest piękna.

Co myślicie o tych zdjęciach?