Obserwuj w Google News

Gwiazda "Barw szczęścia" apeluje o pomoc dla taty. "Walczy, jest bardzo dzielny"

1 min. czytania
07.07.2022 11:04
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Sowińska przekazała, że jej tata pilnie potrzebuje krwi. Aktorka znana z "Barw szczęścia" zwróciła się o pomoc do internautów. "Mieszkam tu 9. tydzień, walcząc o zdrowie mojego taty". 

Katarzyna Sowińska
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Katarzyna Sowińska to aktorka i modelka znana m.in. z seriali "Samo życie", "Barwy szczęścia" i "BrzydUla". Była prezenterką MTV, współpracowała z TVP i Polsatem jako konferansjerka na festiwalach muzycznych i sylwestrach. W 2012 opublikowała własną wersję utworu "Bésame mucho". Wykonanie spodobało się meksykańskiemu piosenkarzowi Luisowi Miguelowi, który zaproponował aktorce współpracę. Odbyli razem trasę koncertową po Ameryce Południowej. 

Redakcja poleca

Katarzyna Sowińska prosi o pomoc dla taty 

Od kilku tygodni Kasia Sowińska czuwa przy chorym tacie. Mężczyzna przebywa w szpitalu, gdzie walczy o powrót do zdrowia po poważnej operacji. Niestety w klinice zabrakło dla niego krwi. Gwiazda postanowiła zwrócić się z prośbą do ludzi dobrej woli. 

W centrum krwiodawstwa MSWiA przy ul. Wołoskiej 137 brakuje krwi. Mieszkam tu 9. tydzień, walcząc o zdrowie mojego taty. Proszę was o pomoc i oddawanie krwi, której wczoraj w szpitalu zabrakło. Dziękuję - przekazała na Instagramie Kasia Sowińska.

kas
fot. Instastories:@kasia.sowinska

Apel udostępniły zaprzyjaźnione gwiazdy, m.in. Katarzyna Zielińska i Gabi Drzewiecka. Z komentarzy dowiadujemy się, że tata aktorki jest po operacji trzustki. "Tzn. już jej nie ma. Walczy! Jest bardzo dzielny" - odpowiedziała zaniepokojonym internautom. Dodała, że przed ojcem jeszcze długa droga do odzyskania zdrowia. "Kończymy drugi miesiąc życia w szpitalu" - napisała.