Obserwuj w Google News

Kasia Glinka chwali się figurą trzy miesiące po porodzie. Pokazała płaski brzuch [FOTO]

1 min. czytania
14.08.2020 17:42
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Glinka trzy miesiące temu została po raz drugi mamą synka - Leo. Gwiazda bardzo szybko wróciła do formy dzięki ćwiczeniom. Ostatnio zaprezentowała na Instagramie szczupłą figurę i płaski brzuch. Fanki są pod wrażeniem figury gwiazdy "Barw szczęścia".

Katarzyna Glinka
fot. Wojciech Strozyk/ Reporter/ East News

Katarzyna Glinka pochwaliła się figurą w trzy miesiące po porodzie. Gwiazda odsłoniła płaski brzuch [FOTO]

Katarzyna Glinka trzy miesiące temu urodziła drugie dziecko- synka Leo. Gwiazda, aby dojść do formy po porodzie ćwiczy i motywuje do ćwiczeń swoje fanki. Trzeba przyznać, że aktorka w błyskawicznym tempie wraca do formy. Ostatnio zaprezentowała świetną figurę i płaski brzuch, który zawdzięcza treningom. Kasia Glinka nie ukrywa, że inspiracją w codziennych treningach są dla niej Małgorzata Rozenek i Anna Lewandowska.

No dobra . Koniec laby !!!! Podglądam @m_rozenek i @annalewandowskahpba - dziewczyny czuję się zmotywowana i dołączam !!! Przed ciążą regularnie czwiczylam , podczas ciąży również dlatego moje ciało bardzo szybko wróciło do poprzednich rozmiarów. Ale kondycja mi siadła, dlatego od dziś nie ma wymówek :):):):) ściskam Was !!!!! ps Kocham ten upał” – napisała aktorka.

Fanki natychmiast komplementowały figurę Katarzyny Glinki. "Super forma po ciąży", "ślicznie wyglądasz" - podkreślały.

Katarzyna Glinka trzy miesiące temu została mamą synka Leo

Katarzyna Glinka jest już mamą synka Filipa z małżeństwa z Przemysławem Gołdonem. Na początku maja tego roku gwiazda „Barw szczęścia” przywitała na świecie dziecko z nowym partnerem – Jarosławem Bienieckim.

Posłuchaj podcastu