Obserwuj w Google News

Kasia Cichopek zaliczyła wpadkę. Fani patrzą na jej biust. "Kto ją tak skrzywdził?" [FOTO]

2 min. czytania
14.07.2022 15:54
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek będzie jedną z jurorek w "You can dance - Nowa generacja". W promocyjnej sesji gwiazda pojawiła się kreacji mocno eksponującej dekolt, ale internauci uznali, że aktorka wygląda w niej wyjątkowo niekorzystnie. "Oj, co to się stało z tym dekoltem" - pytają ubawieni internauci. 

Kasia Cichopek
fot. Instagram:@katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek nie miała ostatnio łatwego czasu w życiu prywatnym. Aktorka rozstała się z Marcinem Hakielem po 17 latach związku. Ponadto internauci wciąż nie dają jej spokoju po wywiadzie Hakiela i insynuują, że wdała się w romans z Maciejem Kurzajewskim. Na domiar złego przyplątała się afera podsłuchowa. Ktoś miał nagrać prywatne rozmowy gwiazdy z jej kolegą z "Pytania na śniadanie" i rozesłać do mediów. Jedna z "taśm" trafiła do Marcina Hakiela, który po przesłuchaniu nagrania powiedział, że było to dla niego "straszne przeżycie". 

Tylko pod względem zawodowym aktorka z "M jak miłość" nie ma na co narzekać. Jej biznes w social mediach wydaje się rozwijać coraz prężniej, w dodatku wyraźnie punktuje w Telewizji Polskiej, gdzie już nie tylko gra w "M jak miłość" i prowadzi "Pytanie na śniadanie". Kasia Cichopek właśnie została ogłoszona nową jurorką "You Can Dance - Nowa Generacja". W drugiej edycji tanecznego show prezenterka zasiądzie obok Agustina Egurroli i Idy Nowakowskiej, zaś program poprowadzi Edyta Herbuś. 

Redakcja poleca

Kasia Cichopek skrytykowana za "paskudny dekolt" 

Na Instagramie już oficjalnie przedstawiono Kasię Cichopek jako jurorkę YCD. Gwiazda promuje program w ciemnozielonym kostiumie z oryginalnie wyciętym dekoltem. Właśnie na ten element zwrócili uwagę internauci. Ich zdaniem styliści dobrali aktorce niekorzystny strój, przez co ucierpiał jej biust. "Paskudny dekolt" - oceniają komentujący. 

Kto ją tak skrzywdził? Stylistka do zwolnienia.

Buzia śliczna, ale dekolt bardzo nieatrakcyjny!

Pani Kasiu, proszę popatrzeć na swój dekolt przy doborze sukienek... Powodzenia w nowej roli!

Część internautek jednak wzięła Katarzynę w obronę, podkreślając, że mama dwójki dzieci wygląda fenomenalnie i niejedna kobieta mogłaby jej pozazdrościć takich kształtów. 

Anna Lewandowska TOPLESS pod prysznicem. Tak zmysłowego filmiku jeszcze nie pokazywała! [WIDEO]

Polskie gwiazdy 50+ w bikini
16 Zobacz galerię
fot. Instagram/Facebook