Obserwuj w Google News

Kasia Cichopek dostała nową fuchę w TVP. Internauci zdegustowani: „Ma zero pojęcia”

2 min. czytania
12.07.2022 22:05
Zareaguj Reakcja

Kasia Cichopek oficjalnie została zatrudniona w show TVP. W programie „You Can Dance” zasiądzie jako jurorka. Stacja potwierdziła niedawne plotki w mediach społecznościowych. Część internautów nie jest jednak przekonana, że to właściwa osoba na właściwym miejscu. Zamiast aktorki woleliby ujrzeć na przykład… Marcina Hakiela. Cios?

Kasia Cichopek
fot. Lukasz Kalinowski/East News

Kasia Cichopek w jury show „You Can Dance”? To już pewne. Jeszcze ubiegłej jesieni uczestników oceniali Agustin Egurrola, Michał Kostrzewski i Klaudia Antos. Prowadzącą była Ida Nowakowska. Produkcja zadecydowała o rozstaniu się z dwiema gwiazdami z tego grona. Kogo jeszcze zobaczymy na ekranie?

Zobacz także:  Plotek: Marcin Hakiel ma nową partnerkę? Ujawniono, jak mieli się poznać

Kasia Cichopek w jury „You Can Dance”

W „You Can Dance” szykują się spore zmiany. Ze „starej gwardii” na fotelu jurora zostanie się Agustin Egurrola. Zadecydowano o rozstaniu się z Michałem Kostrzewskim – bratem Małgorzaty Rozenek – oraz z Klaudią Antos, która jakiś czas temu dość gorzko podsumowała współpracę z TVP.

Do Agustina Egurroli dołączą Katarzyna Cichopek oraz Ida Nowakowska. Rolę prowadzącej program przejmie Edyta Herbuś. Czy aktorka z „M jak miłość” poradzi sobie w ocenianiu uczestników?

- Ciężko mi powiedzieć, czy Kasia Cichopek jest dobrym wyborem. Nie znam jej osobiście. Nie poznałam jej jako pedagoga od tańca. Nie wiem, jaki ma kontakt z dzieciakami i wiedzę taneczną, co jest podstawą tego programu – powiedziała Klaudia Antos w jednej z rozmów z „Pudelkiem”.

O Kasi Cichopek w roli jurorki spekulowano już w kwietniu, a w czerwcu plotki przybrały na sile. Część internautów już wcześniej nie była zadowolona z „nowej fuchy” aktorki, a teraz na jej miejscu widzieliby bardziej doświadczoną osobę.

- Herbuś powinna być jurorem, ewentualnie mogli to zaproponować Hakielowi, a Cichopkowej w ogóle nie powinno tam być - pisze internautka.

- Czekajcie, czekajcie... Profesjonalna tancerka, wielokrotna mistrzyni Polski i Europy w tańcu będzie prowadzić program o tańcu, a wkrótce była żona profesjonalnego tancerza bez osobistych sukcesów na polu tanecznym i niezbędnego przygotowania technicznego będzie oceniać pląsy dzieci, bo „ma z nimi dobry kontakt”? Ktoś w TVP ostro odleciał dając Pyzie fotel jurora - gorzko podsumowuje inna osoba.

Redakcja poleca

- Za dużo już jej wszędzie - czytamy.

- Kolejna ekspertka, przecież o tańcu ma zero pojęcia. Na plus tyle, że tańczyła w „Tańcu z gwiazdami”, ale gdzie jakieś osiągnięcia na arenie międzynarodowej czy chociaż krajowej? - awanturuje się inny komentujący.

Z kolei inni twierdzą, że aktorka jest miła i sympatyczna, więc będzie nieco łagodzić dosadne wypowiedzi Agustina Egurroli. Fani uważają, że Kasia Cichopek spokojnie sobie poradzi i powinna wykorzystywać swoje pięć minut.

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News