Zamknij

Karolina Szymczak miała wypadek. Żona Piotra Adamczyka mocno ucierpiała [FOTO]

Maciej Friedrich
01.06.2020 09:15

Karolina Szymczak, żona Piotra Adamczyka, miała poważny wypadek. Opublikowała zdjęcie i zaapelowała do fanów o ostrożność. Małżonka znanego polskiego aktora zastanawia się, co jeszcze spotka ją w 2020 roku.

Karolina Szymczak miała wypadek. Żona Piotra Adamczyka mocno ucierpiała [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Karolina Szymczak i Piotra Adamczyk pobrali się pod koniec lipca 2019 roku. Jeden z najpopularniejszych polskich aktorów i ceniona modelka podjęli decyzję o wspólnym życiu mimo dzielącej ich różnicy 19 lat. Nie zwykli afiszować się w mediach i rzadko pokazują życie prywatne w mediach społecznościowych. Jednak najnowszy post opublikowany na Instagramie Szymczak wywołał ogromne poruszenie i zmroził fanów modelki. Okazuje się, że Karolina uległa poważnemu wypadkowi.

 Karol Strasburger wziął ślub. Małgorzata Weremczuk jest od niego młodsza o 37 lat

Karolina Szymczak miała poważny wypadek. Żona Piotra Adamczyka mocno poturbowana

Zdjęcie Karoliny Szymczak z ręką na temblaku z pewnością zaniepokoiło jej fanów. Niestety, żona Piotra Adamczyka poinformowała, że w wyniku nieszczęśliwego wypadku na rowerze złamała bark. We wpisie modelka zastanawia się, co jeszcze przyniesie 2020 rok i apeluje do fanów dbanie o siebie.

- Miały być zabawy na rowerku, a jest zwichnięcie ze złamaniem barku. Tutaj dosłownie mogę użyć powiedzenia, gdyby kózka (na rowerze) nie skakała, to by barku nie złamała. 2020 co ten rok jeszcze przyniesie… Czerwiec natomiast, zapowiada się ciekawie. Uważajcie na siebie, naprawdę polecam - czytamy.

Z pewnością uraz, jakiego doznała Karolina, był bardzo bolesny. Miejmy nadzieję, że Szymczak jak najszybciej wróci do pełni sił.

Karolina Szymczak miała wypadek. Kim jest żona Piotra Adamczyka?

Karolina Szymczak ma 28 lat, urodziła się w 1991 roku w Złotoryi. Na swoim koncie ma spore sukcesy w modelingu, jej zdjęcie znalazło się między innymi na okładce amerykańskiego "Playboya". Z powodzeniem próbuje swoich sił w aktorstwie, mogliśmy oglądać ją w serialu "Oko za oko" oraz "Gwiazdach". Zagrała także jedną z głównych ról w "Diablo" oraz "Polityce" Patryka Vegi.

 

RadioZET.pl/MF