Zamknij

Karolina Szymczak zagra z Bradem Pittem. Żona Piotra Adamczyka w filmie reżysera "La La Land"

03.08.2021 18:01

Karolina Szymczak, żona Piotra Adamczyka, pojawi się u boku Brada Pitta w filmie "Babylon". Jego twórcą jest laureat Oscara za "La La Land" Damien Chazelle. To nie pierwsza produkcja, w której polska aktorka gra z hollywoodzkim gwizdorem.

Karolina Szymczak
fot. EAST NEWS

Piotr Adamczyk to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, który niejednokrotnie pokazał, że doskonale odnajduje się w każdym gatunku kina. Potrafi rozbawić w często trywialnych komediach, ale także stworzyć postacie głębokie i zapadające w pamięć. Mogliśmy oglądać go w "Testosteronie", serii "Listy do M.", ale także "Chopin. Pragnienie miłości" czy "Karol - człowiek, który został papieżem". Doskonale radzi sobie także jako aktor dubbingowy, jego głosem mówił między innymi Melman z serii animacji "Madagaskar".

Także ukochana żona Adamczyka, Karolina Szymczak, może pochwalić się aktorskimi sukcesami. Mogliśmy oglądać ją między innymi w głośnej "Polityce" Patryka Vegi i "Gwiazdach" Jana Kidawy-Błońskiego. Z powodzeniem realizuje się także poza granicami Polski. Na swoim koncie ma rolę w "Herkulesie", gdzie wystąpiła u boku hollywoodzkiego gwiazdora Dwayne'a Johnsona. Jak informują media, ukochana Piotra niebawem po raz kolejny pokaże się w zagranicznej produkcji obok wielkiej gwiazdy. Tym razem chodzi o Brada Pitta.

Karolina Szymczak zagra u reżysera "La La Land". Wystąpi razem z Bradem Pittem

O sukcesie Karoliny Szymczak poinformowano w śniadaniowym programie "Dzień Dobry TVN". Okazuje się, że żona Adamczyka wystąpi w filmie "Babylon", za którego reżyserię odpowiada nagrodzony statuetką Oscara reżyser słynnego "La La Land". Polka ma wystąpić obok między innymi Brada Pitta.

Damien Chazelle to jest reżyser, którego znacie na pewno, bo to jest twórca "La La Land". Najmłodszy laureat Oscara. Robi film "Babylon". Karolina zdradziła mi, że dzisiaj wchodzi na plan. Zaczyna zdjęcia do filmu. To jest jej pierwsza duża rola. To produkcja na skalę światową - poinformowano na antenie "Dzień Dobry TVN". 

Sama aktorka także pochwaliła się nowym zawodowym wyzwaniem za pośrednictwem mediów społecznościowych.

- Była sobie dziewczyna, która wychowała się w małym miasteczku bez perspektyw, a mimo to miała wielkie marzenia. Ta sama dziewczyna pisze teraz, prosto z LaLalandu, stawiając stopę na scenach, na których stawiały swoje stopy najbardziej uznane aktorki na świecie. Jeśli myślisz, że marzenia się nie spełniają, to znaczy, że nigdy naprawdę nie marzyłaś - napisała na Instagramie.

Serdecznie gratulujemy i czekamy na efekty prac na planie.

loader