Obserwuj w Google News

Karolina Pisarek ciężko przeszła Covid-19. "Czułam, jakby moje płuca miażdżyły się"

2 min. czytania
19.04.2021 12:59
Zareaguj Reakcja

Karolina Pisarek przeszła koronawirusa. Piękna modelka opowiedziała swoim fanom na Instagramie, jak się czuła. Niestety, choroba jej nie oszczędziła. Pisarek zaapelowała również do fanów, aby uważali i dbali o siebie.

Karolina Pisarek
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Karolina Pisarek ma za sobą  koronawirusa. Mimo młodego wieku modelka przeszła chorobę ciężko, choć zaczęło się u niej od zwykłego przeziębienia. O szczegółach opowiedziała na Insta Stories.

Zobacz też:  Karolina Pisarek walczyła z ciężką chorobą. Szczere wyznanie finalistki "Top Model"

 Karolina Pisarek ciężko przeszła Covid-19. "Czułam, jakby moje płuca miażdżyły się"

"Tak jak wszyscy mówią, że młodzi to lekko przechodzą COVID-19, tak ja mam zupełnie inne doświadczenia. Na początku było przeziębienie, utrata węchu i smaku" - podkreśla Karolina. Modelce choroba odebrała wszystkie siły. Do tego doszły stany depresyjne.

"Nagle zaczęłam mieć poważne stany depresyjne. Miałam poczucie beznadziei. Nigdy czegoś takiego nie doświadczyłam. Później zaczęłam się dusić. Dusiłam się, nie wiedziałam, co się dzieje. Czułam, jakby mi się wbijało mnóstwo igieł w nos. W jednej chwili nie mogłam oddychać przez nos, a kiedy próbowałam przez usta, czułam jakby moje płuca się miażdżyły" - wspomina. Karolina sprawdziła swoje wyniki na pulsometrze, Gdy okazało się, że nie są dobre, postanowiła wezwać pogotowie.

23-letnia modelka zdradziła, że dzieli się swoją historią ku przestrodze.

"Opowiadam o tej historii po to, żebyście naprawdę uważali. Ja wiem, że dużo osób mówi, że młode osoby lekko przechodzą przez COVIDA, ale ja jestem najlepszym tego przykładem, że nie" - powiedziała. Mimo że Pisarek jest już zdrowa, dalej odczuwa skutki Covid-19. Wciąż nie może odzyskać pełni sił, a wejście po schodach jest dla niej nie lada wysiłkiem.