Zamknij

Karolina Malinowska pokazała fotografię sprzed 20 lat. Na zdjęciu Pierwsza Dama i słynne modelki

05.03.2021 14:31

Karolina Malinowska na swoim Instagramie chętnie wraca do wspomnień, również tych modowych. W mediach społecznościowych modelki chętnie goszczą sesje zdjęciowe sprzed lat. Ostatnio Malinowska zaprezentowała zdjęcie sprzed 20 lat, na którym pozuje razem z Jolantą Kwaśniewską, Anją Rubik oraz Kamilą Szczawińską.

Karolina Malinowska
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Karolina Malinowska od lat nie jest już związana z modeligiem, lecz chętnie wspomina czasy, w których robiła wielką karierę zarówno w Polsce, jak i za granicą. Na Instagramie modelki i żony Oliviera Janiaka pojawiło się zdjęcie sprzed 20 lat, na którym pozuje z Jolantą Kwaśniewską, Kamilą Szczawińską i Anją Rubik. Wszystkie trzy modelki były wtedy na początku zawodowej drogi, choć już zdobywały największe zagraniczne zlecenia i chodziły po wybiegach u najlepszych.

Zobacz też: Olivier Janiak i Karolina Malinowska pokazali swój dom. Postawili na najnowsze trendy w aranżacji wnętrz

Karolina Malinowska pokazała fotografię sprzed 20 lat. Pozuje na nim z Pierwszą Damą [FOTO]

Fotografia wywołała nie lada euforię wśród internautów, którzy zasypali Karolinę i jej koleżanki miłymi słowami. "Cztery piękne i wartościowe kobiety", "wspaniałe kobiety", "śliczne dziewczyny wszystkie", "piękne, polskie kobiety" - zachwycali się internauci.

Każda z modelek poszła w inną stronę. Karolina Malinowska co prawda związała swoją karierę zawodową z modelingiem i telewizją, jednak od pewnego czasu skupiona jest najbardziej na życiu rodzinnym. W 2003 roku wyszła za mąż za Oliviera Janiaka, z którym ma trzech synów. Skupiona na rodzinie jest również Kamila Szczawińska. Gwiazda niedawno ogłosiła, że spodziewa się trzeciego dziecka. Poza tym prowadzi lifestylowego bloga i prowadzi spotkania psychoterapeutyczne. Z kolei Anja Rubik wciąż jeszcze bierze udział w modowych kampaniach i projektach, ale również bardzo mocno angażuje się w sprawy kobiet oraz temat edukacji seksualnej w Polsce.

loader