Zamknij

Karolina Korwin-Piotrowska wyszła z programu Wojewódzkiego. "Nic się nie zmieniłeś". Padły mocne słowa [WIDEO]

Judyta Wanicka
17.03.2022 16:51

Karolina Korwin-Piotrowska przyszła po latach do programu Kuby Wojewódzkiego, ale długo nie zagrzała tam miejsca. Do sieci trafił fragment nadchodzącego odcinka, w którym dziennikarka ostro wygarnia showmanowi i opuszcza studio. 

Korown Piotrowska u Wojewódzkiego
fot. Instagram:@kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki od pewnego czasu stara się robić wszystko, żeby przyciągnąć widzów i słuchaczy do prowadzonych przez siebie programów. Widać to szczególnie w jego talk-show w TVN, którego oglądalność z roku na rok jest coraz mniejsza. 58-letni showman znajduje jednak sposoby, żeby nieco podnieść słupki. Jednym z nich ma być sięganie po celebrytów i młodych influencerów będących aktualnie na topie. W dodatku Wojewódzki zaczął zapraszać gwiazdy, z którymi dotąd nie darzył się sympatią, a nawet prowadził z nimi otwarty konflikt.

Po tym jak Wojewódzki zaprosił do podcastu Małgorzatę Rozenek i przeprosił ją, oficjalnie kończąc wieloletnie waśnie, w studiu jego telewizyjnego programu pojawiła się Karolina Korwin-Piotrowska. Showmanowi i byłej prowadzącej "Magla towarzyskiego", delikatnie mówiąc, przez lata nie było po drodze, dlatego internauci nie kryli zaskoczenia, gdy w sieci pojawiła się zapowiedź nadchodzącego odcinka, a w nim zwaśniona para dziennikarzy. Ale w nagraniu widzimy, że jednak nie będzie to pokojowe spotkanie. 

Karolina Korwin-Piotrowska wyszła z programu Kuby Wojewódzkiego

W przyszły wtorek gościem Kuby Wojewódzkiego będzie Natalia Nykiel. W programie pojawi się także Karolina Korwin-Piotrowska, która obecnie promuje swoją nową książkę "Wszyscy wiedzieli", ale jak napisał pod zapowiedzią prowadzący, "program we wtorek będzie trochę krótszy".

Przyszłam tutaj po 18 latach i widzę, że zrobiłam bardzo duży błąd, za który mogę tylko siebie przeprosić. Niestety, nic się nie zmieniłeś. Dalej jesteś głupim ciulem i debilem 60-letnim i nawet twoje ojcostwo tego nie zmieni - mówi do Wojewódzkiego dziennikarka, po czym wstaje, rzuca książkę na stolik i wychodzi. 

Ale przecież zawsze mówisz, że nie boisz się pytań... - jąka się Wojewódzki, patrząc jak Karolina Korwin-Piotrowska opuszcza studio.

Jeśli scena nie była wyreżyserowana w celu przyciągnięcia widzów i zostanie wyemitowana w telewizji, to wtorkowy odcinek zapowiada się bardzo emocjonująco. Zachęcili was do oglądania? 

loader
Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS