Zamknij

Karolina Korwin-Piotrowska krytykuje serial "Zniewolona". "Pełen przemocy i poniżania slave porn"

Judyta Wanicka
04.09.2019 17:27

Karolina Korwin-Piotrowska skrytykowała na Instagramie serial "Zniewolona". Zdaniem dziennikarki ukraiński odpowiednik "Niewolnicy Isaury", który stał się wielkim hitem TVP, jest banalny, kiczowaty i pełen przemocy.

Karolina Korwin-Piotrowska
fot. Sylwia Olszewska/EASTNEWS

Karolina Korwin-Piotrowska ostro o "Zniewolonej"

Karolina Korwin-Piotrowska podzieliła się z internautami swoimi wrażeniami po obejrzeniu kilku odcinków serialu "Zniewolona". Ukraińska telenowela emitowana na antenie TVP1 przez dwa sezony biła rekordy oglądalności. Ale dziennikarka dość surowo ocenia ukraińską "Niewolnicę Isaurę". Zdaniem Korwin-Piotrowskiej "Zniewolona" trąci kiczem, a do tego jest pełna przemocy.

Zobacz, mówili, zrozumiesz, jaki jest gust Polaków, wszak miliony widzów nie mogą się mylić. Isaura powróciła i jest z Ukrainy. Obejrzałam trochę. Jestem w szoku, że w tak moralnym i chrześcijańskim kraju miliony codziennie oglądają pełen przemocy i poniżania, banalny, przewidywalny, kiczowaty slave porn - napisała na Instagramie.

QUIZ: Jak dobrze znasz „Zniewoloną”? Sprawdź, czy wiesz wszystko o słynnym serialu

"Zniewolona": o czym jest serial TVP?

Serial "Zniewolona" to rozgrywająca się w XIX wieku ukraińska produkcja kostiumowa, po raz pierwszy pokazywana podczas tegorocznego festiwalu w Cannes. Katierina Wierbickaja to dobra, piękna, mądra oraz wykształcona dziewczyna. Dzięki swojej matce chrzestnej, która jest szlachcianką pani Czerwińskiej, została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Doskonale zna języki obce, gra na fortepianie i maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie. Katierina postanawia zawalczyć o prawo do szczęścia i decydowania o sobie. W roli głównej występuje Katerina Kwalczuk. Ponadto na ekranie pojawiają się m.in. Oleksiy Yarovenko, Stanislav Boklan i Olha Sumska.  

 

RadioZET.pl/JW