Zamknij

Karolina Gilon wygryzła Sandrę Kubicką z „Love Island”: „Sorry, ktoś był lepszy”

25.10.2022 12:46

Karolina Gilon powróciła do Polski po nagraniach do kolejnej edycji „Love Island”. W udzielonym wywiadzie przyznała, że na castingu do roli prowadzącej pokonała wiele kandydatek. Pracy nie dostała między innymi Sandra Kubicka.

karolina-gilon-wygryzła-sandrę-kubicką-love-island
fot. VIPHOTO/East News

Karolina Gilon wyrosła na jedną z największych gwiazd Polsatu. Gwiazda po jej transferze do słonecznej stacji z TTV, należącego do grupy TVN, rozpoczęła pracę nad „Love Island”. Niedługo później zastąpiła Aleksandrę Szwed w roli prowadzącej „Ninja Warior”. Okazuje się, że to nie jedyna postać ze świata show-biznesu, którą pokonała w walce o rozwój medialnej kariery. W udzielonym ostatnio wywiadzie wyszło na jaw, że o angaż gospodyni randkowego programu ubiegała się Sandra Kubicka. Nie miała jednak szans w starciu z Karoliną Gilon, która zapowiedziała, że nikomu nie odda posady prowadzącej „Wyspy Miłości”.

Karolina Gilon o pracy w Polsacie: „Nie oddam tego programu, będę walczyła jak lwica”

Karolina Gilon opowiedziała o kontrowersjach związanych z oszustwem uczestnika 6. edycji show i zapowiedziała powstanie kolejnego sezonu „Love Island”. Później została zaskoczona pytaniem dziennikarza Pomponika o jej pozycję w Polsacie. Prezenterka była wyraźnie zdziwiona spekulacjami dotyczącymi zastąpienia jej inną gwiazdą, przerwała wypowiedź reportera i wygłosiła zabawne oświadczenie.

Nie oddam tego programu, będę walczyła jak lwica. (…) Oknami bym waliła po tej „polsatowej” wieży i nie dałabym. Jeżeli jakakolwiek osoba ma chrapkę na „Love Island” albo „Ninja Warrior” to niestety nie poddam się

- powiedziała rozbawiona Gilon. Dodała też, już całkiem na poważnie, że daje programom, które prowadzi dużo serca i zastąpienie jej inną prezenterką byłoby dla niej dużym ciosem. Gwiazda czuje się nieodzowną częścią hitów Polsatu.

W dalszej części rozmowy Gilon powróciła do castingu na prowadzącą „Love Island”. Okazuje się, że pokonała wiele kandydatek. Wśród nich miała być między innymi Sandra Kubicka.

Sorry, ktoś był lepszy. Pozdrawiam

- zwróciła się żartobliwie do swojej konkurentki Karolina i podkreśliła, że podczas rozmów z przedstawicielami Polsatu nie zdawała sobie sprawy, że organizowany jest casting dla innych potencjalnych prezenterek. Nie wiedziała też wtedy, czy i z kim konkuruje. Szczegóły zatrudnienia miała poznać dopiero po jakimś czasie.

loader
Taniec z gwiazdami
12 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News