Obserwuj w Google News

Gwiazda programu "Kto poślubi mojego syna?" walczy z rakiem. Otrzyma pomoc z TVP

2 min. czytania
07.04.2021 11:16
Zareaguj Reakcja

Karolina Gabarkiewicz z programu "Kto poślubi mojego syna?" zachorowała na raka piersi. Była uczestniczka show TVN otrzymała wsparcie z teleturnieju TVP. Pieniądze z wielkanocnego odcinka "Familiady" zostaną przeznaczone na jej leczenie. 

Karolina Gabarkiewicz
fot. Facebook:@Karolina - Moja Walka z Rakiem Piersi

Karolina Gabarkiewicz była uczestniczką ślubnego show TVN "Kto poślubi mojego syna?". W programie prowadzonym przez Agnieszkę Jastrzębską samotni mężczyźni próbowali znaleźć kandydatkę na żonę z pomocą matek. Karolina poznała na planie Konrada Rybaka, z którym wkrótce stworzyła szczęśliwy związek. W lipcu 2020 roku para stanęła na ślubnym kobiercu.

Niestety szczęście uczestniczki ślubnego show burzy druzgocąca diagnoza. Krótko po nagraniach u Karoliny wykryto nowotwór piersi, który z czasem dał przerzuty. Rozpoczęła się walka o życie. Karolina zaczęła szukać pomocy w internecie, w tym celu założyła profil na Facebooku "Karolina - Moja Walka z Rakiem Piersi", gdzie dzieli się informacjami o swoim stanie zdrowia i postępach w leczeniu. Na szczęście może liczyć na wsparcie bliskich, przyjaciół oraz grupy Amazonek. 

To od nich dostałam ogromne wsparcie w pierwszych momentach załamań, płaczu, smutku. I powiem Wam, że w takich momentach człowiek przekonuje się ilu wspaniałych ludzi ma wokół siebie - czytamy w jednym z postów Karoliny. 

Aktor "M jak miłość" i "Plebanii" walczy z rakiem. Rodzina prosi o pomoc

Kto poślubi mojego syna: Karolina Gabarkiewicz otrzymała pomoc z "Familiady"

Byłej uczestniczce reality show potrzebne są pieniądze na pokrycie kosztów terapii. Karolina Gabarkiewicz zbiera środki m.in. przez Fundację Rak'n'Roll. Udało jej się także otrzymać wsparcie z popularnego teleturnieju Dwójki. Jak poinformowała na swoim profilu, kwota wygrana przez uczestników "Sanatorium miłości" w specjalnym odcinku "Familiady" wkrótce trafi na jej konto. 

Dziękuję uczestnikom Sanatorium miłości TVP oraz Familiada TVP S.A. za przekazanie mi wygranej. Z całego serca Wam dziękuję - napisała Karolina Gabrkiewicz. 

Przypomnijmy, że w specjalnym odcinku "Familiady" wystąpili: Halinka, Jadzia, Krystyna, Andrzej, Zdzisław i Edward. Kuracjuszom z "Sanatorium miłości" udało się zdobyć 26 tys. złotych. Karolina Gabarkiewicz przeznaczy je na dalszą terapię. Niestety na początku kwietnia była gwiazda "Kto poślubi mojego syna?" dowiedziała się o kolejnych przerzutach.

Rozlicz PIT i podaruj 1 procent Fundacji Radia ZET