Zamknij

Kim Kardashian zaliczyła wpadkę. Na zdjęciu brakuje części ciała? "Ktoś popłynął przy retuszowaniu" [FOTO]

Maciej Friedrich
27.04.2022 12:16

Kim Kardashian po raz kolejny zaliczyła wpadkę związaną z retuszowaniem swoich zdjęć? Internauci w komentarzach wyśmiewają celebrytkę za fotografię, na której nie widać jednej z części jej ciała.

Kim Kardashian
fot. screen: Instagram / kimkardashian

Kim Kardashian to jedna z najpopularniejszych postaci światowego show-biznesu, jedna z osób, których zdjęcie mogłoby ilustrować encyklopedyczne hasło "celebryta". Modelka, aktorka, bizneswoman i osobowość telewizyjna zyskała międzynarodową popularność dzięki reality-show "Z kamerą u Kardashianów", w którym mogliśmy oglądać codzienne życie jej rodziny, między innymi doskonale znanych Kendal Jenner i Kortney Kardashian. Rozgłos przyniosła jej także znajomość z Paris Hilton i wyciek nagrania, na którym miała uprawiać seks z wokalistą Rayem J. Obecnie Kim stworzyła prawdziwe biznesowe imperium, swoim nazwiskiem sygnuje między innymi perfumy, jest autorką kolekcji odzieży i biżuterii. Na ekranach mogliśmy oglądać ją między innymi w serialach "Ponad falą" i "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku" oraz filmie "Totalny kataklizm". Jest zaangażowana w akcje społeczne i otwarcie wspiera walkę środowisk LGBT o równe prawa, brała udział w kampanii o wprowadzenie poprawki pozwalającej parom jednopłciowym na zawieranie małżeństw.

Nie jest tajemnicą, że ogromne znaczenie w karierze Kim, podobnie jak większości światowych gwiazd, są media społecznościowe. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 305 milionów użytkowników, co w 2021 roku dawało jej 6. pozycję wśród najpopularniejszych gwiazd serwisu. Celebrytka regularnie publikuje nowe zdjęcia, często odważnie odsłaniając ciało, a każdy post cieszy się ogromną popularnością. Kardashianka nie uniknęła jednak w karierze wielu wpadek związanych z poprawianiem figury przy pomocy programów do retuszu zdjęć. Tym razem internauci wyśmiali zdjęcie, na którym nie można dostrzec pępka gwiazdy.

Kim Kardashian wyśmiana przez internautów. Na zretuszowanym zdjęciu gwiazda nie ma pępka?

Na profilu Kim Kardashian na Instagramie pojawiła się seria zdjęć, na którym celebrytka pozuje w sportowym stroju na tle basenu. W komentarzach wielbiciele gwiazdy rozpływali się nad jej wdziękiem i urodą. Jednak części internautów nie umknął fakt, że na fotografiach nie sposób dostrzec pępka Kim. Zdaniem wielu osób jest to efekt kolejnej zbyt mocnej i nieudolnej ingerencji w zdjęcie programem retuszującym. To nie pierwszy raz, kiedy ciało Kardashian jest poprawiane komputerowo, a fani zauważają niedoróbki.

- Gdzie jest pępek Kim Kardashian?

- Kim, gdzie jest twój pępek?

- Świetnie przerobione zdjęcie

- Chyba ktoś popłynął przy retuszowaniu... - ironizują użytkownicy Instagrama.

Podobne wpadki zdarzają się także polskim celebrytom. O niezbyt udany retusz zdjęć oskarżano między innymi Małgorzatę Rozenek-Majdan i Izabelę Janachowską.