Obserwuj w Google News

Bohater telewizyjnego show wyznał, że jest gejem. "Powinienem mu zaj**ać"

2 min. czytania
22.04.2021 14:31
Zareaguj Reakcja

"Kanapowcy" to program TTV, w którym mężczyźni z nadwagą próbują zrzucić kilogramy i zmienić swoje życie. W niedawnym odcinku jeden z uczestników wyznał, że jest gejem. Reakcja innego bohatera zszokowała widzów.

Kanapowcy
fot. YouTube/TTV/screen

"Kanapowcy" to popularny program telewizji TTV, którego bohaterami są mężczyźni z nadwagą, którzy postanowili poddać swoje ciała i pod okiem trenera Krzysztofa Ferenca dokonują metamorfozy. W niedawnym odcinku show jeden z bohaterów, Kuba, wyznał, że jest gejem. Jego coming out wywołał w innych uczestników szokujące reakcje. Jeden z "kolegów" z programu stwierdził, że nie poda mu więcej ręki.

Zobacz także: Witold Paszt schudł przez chorobę. Zdjęcia jurora "The Voice Senior" poruszyły fanów [FOTO]

Kuba z "Kanapowców" ujawnił, że jest gejem. Szokujące reakcje

W jednym z niedawnych odcinków "Kanapowców" Kuba wyznał, że jest gejem. Na moment zapadła cisza, po której część uczestników stwierdziła, że to w porządku. Niestety, jeden z bohaterów zareagował w sposób, który zszokował wszystkich widzów programu.

"Wyp******aj albo ja stąd wychodzę. K***a, ja mu rękę podawałem. Ja mu powinienem zaj**ać, k***a. Na osiedlu są jakieś zasady. Ręki mi nie podadzą, jeśli to zobaczą" - stwierdził mocno poruszony Sebastian. "Są jakieś zasady. Moje zasady są na pierwszym miejscu. Będzie sobie musiał poradzić, że go będę wyzywał na każdym kroku" - dodał wzburzony.

Jakub stwierdził, że ostra reakcja Sebastiana go nie rusza.

"Nie przejmuję się takimi osobami. To on pokazuje swój poziom dojrzałości, a nie ja. To jest jego problem, a nie mój. Ja problemu nie mam, to on ma problem" - wyjaśnił ze spokojem.

Internauci nie kryją oburzenia zachowaniem Sebastiana. Zdaniem niektórych powinien zostać usunięty z programu.

"Chyba ktoś powinien być wyrzucony z programu za swoje niedopuszczalne zachowanie. Nie rozumiem, dlaczego tak bezkarnie jest traktowane obrażanie człowieka".

"Zachowanie Sebastiana nie do obrony. Mam nadzieję, że program go trochę nauczy tolerancji. Widać, że chłopak ma do przepracowania pewne problemy, może terapia pomoże. Co nie zmienia faktu, że szkoda Kuby, że musi coś takiego znosić".

"Jego zachowanie to dno, powinien jakoś ponieść konsekwencje" - piszą internauci.

RadioZET.pl/AS