Obserwuj w Google News

Kammel szczepił się. Pokazał zdjęcie i wspomniał o śmierci koleżanki z "Pytania na śniadanie"

1 min. czytania
20.04.2021 08:06
Zareaguj Reakcja

Tomasz Kammel jest już zaszczepiony przeciwko koronawirusowi. Prowadzący "Pytanie na śniadanie" pokazał zdjęcie z gabinetu zabiegowego. Wspomniał też o śmierci koleżanki z "Pytania na śniadanie", która zmarła na Covid-19.

Tomasz Kammel
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Tomasz Kammel zaszczepił się przeciwko koronawirusowi. Prowadzący "Pytanie na śniadanie" pokazał zdjęcie z gabinetu zabiegowego. Kammel zadedykował też szczepienie dla swoich bliskich. Prezenter wspomniał również o śmierci koleżanki - garderobianej z "Pytania na śniadanie", która zmarła na koronawirusa.

Zobacz też:  Katarzyna Grochola zaszczepiona na koronawirusa. Pisarka pokazała zdjęcie [FOTO]

 Kammel szczepił się. Pokazał zdjęcie i wspomniał o śmierci koleżanki z "Pytania na śniadanie"

"Dla mamy, dla ojca, dla przyjaciół, dla siebie, dla wszystkich i dla Kasi, naszej przekochanej garderobianej z  @pytanienasniadanie , która zmarła na  #covid - zaszczepiłem się" - napisał Kammel.

Również i tym razem w komentarzach znalazło się mnóstwo koronasceptyków, którzy nie wierzą w pandemię, a tym bardziej w szczepionki. Inni zwrócili uwagę Kammelowi, że nie trzeba pokazywać zdjęcia ze szczepienia na Instagramie. Kammel nie odpowiedział jednak na zaczepki internautów.

Tomasz Kammel jest kolejną już osobą wśród gwiazd, która w ostatnim czasie przyjęła szczepionkę. Niedawno zaszczepili się m.in. Katarzyna Grochola, Majka Jeżowska, Maryla Rodowicz oraz Andrzej Chyra.