Zamknij

Kajra wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Żona Sławomira kolejną uczestniczką show Polsatu

28.06.2021 07:54

"Taniec z gwiazdami" zapowiedział kolejną gwiazdę, która wystąpi w 12. edycji programu. Jest to Magdalena "Kajra" Kajrowicz, czyli żona wokalisty Sławomira Zapały, znanego z hitu "Miłość w Zakopanem".

Kajra
fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/East News

Magdalena Kajrowicz, znana także jako Kajra, wystąpi w nadchodzącej 12. edycji programu "Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars". To kolejna oficjalnie potwierdzona uczestniczka - do tej pory stacja ujawniła, że w programie pojawią się Oliwia Bieniuk, Denis Urubko, Sylwia Bomba oraz Kinga Sawczuk. Pełna lista gwiazd nie została jeszcze ujawniona, a widzowie z niecierpliwością oczekują kolejnych zapowiedzi.

- Podczas Polsat SuperHit Festiwalu ogłosiliśmy kolejną gwiazdę 12. edycji "Tańca z gwiazdami". Kajra - Magdalena Kajrowicz-Zapała, aktorka i piosenkarka, która razem ze Sławomirem pobiła muzycznie Polskę. Ciekawi jesteśmy, czy w "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" zaprezentuje się do piosenki "Weselny pyton"? - czytamy na profilu instagramowym programu.

Zobacz także: Magdalena "Kajra" Kajrowicz nago. Żona Sławomira w gorącym teledysku [WIDEO]

Taniec z gwiazdami: Kajra wystąpi w 12. edycji programu

Nie wszystkie zapowiedzi 12. edycji "Tańca z gwiazdami" ucieszyły fanów. Część widzów uważa, że gwiazdy wybierane do udziału w programie są mało popularne, a nawet ciężko nazwać je gwiazdami. Takie komentarze pojawiły się w przypadku Oliwii Bieniuk, córki Jarosława Bieniuka oraz zmarłej aktorki Anny Przybylskiej. Nastolatka dopiero stawia pierwsze kroki w aktorstwie i modelingu. Internauci twierdzili także, że Denis Urubko, znany himalaista, również nie jest gwiazdorem ani celebrytą i nie pasuje do formatu show.

Zapowiadany występ Magdaleny Kajrowicz spotkał się jednak z pozytywnym odbiorem. Widzowie chcą dowiedzieć się, jak piękna żona Sławomira poradzi sobie na parkiecie.

- Super! Będę kibicować.

- Będzie ciekawie.

- W końcu ktoś, kogo kojarzę.

Zamierzacie oglądać 12. edycję "Tańca z gwiazdami"?

loader