Zamknij

Kajra przeszła totalną metamorfozę. W tej fryzurze jest nie do poznania [ZDJĘCIA]

Judyta Wanicka
18.12.2019 10:45

Kajra zmieniła fryzurę. Żona Sławomira pojawiła się na premierze filmu "Futro z misia" kompletnie odmieniona. Magdalena Kajrowicz ma teraz blond włosy do ramion i długą grzywkę.

Sławomir i Kajra
fot. Mateusz Jagielski/East News

Magdalena "Kajra" Kajrowicz jest żoną Sławomira Zapały i jedną drugą muzycznego duetu, który podbił listy przebojów takimi hitami jak "Miłość w Zakopanem czy "Megiera". Wokalistka często gości w telewizyjnych programach oraz jest aktywna na Instagramie. W mediach społecznościowych publikuje sporo prywatnych zdjęć, na których pokazuje się zupełnie z innej strony. Nietrudni zauważyć, że Kajra bez mocnego makijażu i inaczej ułożonych włosach wygada kompletnie inaczej niż na scenie. Gdy ostatnio pojawiła się na salonach w nowej fryzurze, wprost trudno było ją poznać.

Kajra w nowej fryzurze na premierze "Futra z misia"

Kajra i Sławomir pojawili się na premierze filmu "Futro z misia" w reżyserii Michała Milowicza i Kacpra Anuszewskiego. Sławomir wcielił się w nim w jedną z ról. Para tradycyjnie pozowała do zdjęć na ściance. Co ciekawe, nie wszyscy od razu rozpoznali Kajrę. Żona Zapały zafundowała sobie kolejną zmianę fryzury - tym razem pojawiła się w wyprostowanych włosach i długiej, wystrzępionej grzywce. Inaczej ułożone włosy sprawiły, że gwiazda w ogóle nie przypominała siebie.

RadioZET.pl/jw