Obserwuj w Google News

Kajra o scenie erotycznej męża. Była bardzo zazdrosna. "Zrobiłam sama pół butelki bimbru"

2 min. czytania
07.10.2021 09:13

Kajra i Sławomir tworzą zagraną i przebojową parę. Jednak jak w każdym związku, również i w ich pojawia się zazdrość. Kajra w poniedziałkowym odcinku "Tańca z gwiazdami" zdradziła, jak zareagowała, gdy zobaczyła swojego ukochanego w scenie erotycznej w jednym z filmów.

Kajra
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Kajra i Sławomir to zgrana para, która wzajemnie sobie dopinguje. Kajra bierze obecnie udział w " Tańcu z gwiazdami". Choć w poniedziałkowym odcinku zebrała wysokie noty od jurorów, była zagrożona. Na szczęście gwieździe udało się przejść do kolejnego odcinka, a wsparcie od męża z pewnością pomogło. W zakulisowym materiale "Tańca z gwiazdami" Kajra podzieliła się swoimi odczuciami po tym, gdy zobaczyła ukochanego w scenach erotycznych w filmie Wojciecha Smarzowskiego - "Pod mocnym aniołem". Emocje były tak silne, iż żona Sławomira musiała sięgnąć po butelkę mocnego trunku.

Zobacz też:  Kajra wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Żona Sławomira kolejną uczestniczką show Polsatu

Kajra o scenie erotycznej męża. Była bardzo zazdrosna. "Zrobiłam sama pół butelki bimbru"

"Oczywiście byłam zazdrosna. Gdy Sławomir grał te sceny u Smarzowskiego, no to faktycznie zrobiłam sama pół butelki bimbru. Wtedy już ta zazdrość mi przeszła, gdy rano obudziłam się z tym potwornym bólem głowy. Ciało rzecz robocza. Dogadaliśmy się później w tych kwestiach. Zresztą ja miałam później sceny łóżkowe z Leszkiem Żurkiem, więc..." - powiedziała Kajra podczas "Tańca z gwiazdami".

Na koniec 37-letnia aktorka podsumowała, iż wynagrodzenie z filmu uratowało im mieszkanie.

"Ten szlauch uratował nam dom, bo kiedyś Sławomir palił liście i zajęło się drzewo, które było obok składziku z drewnem i o mało nam się chata nie spaliła. To, że Sławomir zagrał scenę erotyczną, uratowało nam dom" - powiedziała rozbawiona Kajra.

Te polskie gwiazdy miały operacje plastyczne. Co sobie poprawiły? [FOTO]