Obserwuj w Google News

Kajra jest w drugiej ciąży? Zaskoczyła fanów zdjęciem z widocznym brzuszkiem

1 min. czytania
15.04.2021 13:37
Zareaguj Reakcja

Kajra zaskoczyła swoich obserwatorów na Instagramie. Żona Sławomira opublikowała zdjęcie, na którym widzimy ją z wyraźnym, ciążowym brzuszkiem. "Niespodzianka" - dodała w opisie. Czy celebrytka naprawdę spodziewa się dziecka?

Kajra
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Kajra, a tak naprawdę Magdalena Kajrowicz, dała się poznać Polakom jako żona Sławomira Zapały. To właśnie o niej wokalista rock polo śpiewa w swoim największym przeboju "Miłość w Zakopanem". Celebrytka i aktorka często pojawia się w teledyskach sławnego męża. Prywatnie są rodzicami syna Kordiana, który we wrześniu tego roku będzie świętować swoje 5. urodziny.

Czyżby pociecha Sławomira i Kajry wkrótce miała doczekać się rodzeństwa? Magdalena Kajrowicz zaskoczyła swoich obserwatorów na Instagramie ostatnim zdjęciem. Na fotografii widzimy gwiazdę w obcisłej sukience z motywem zebry i grubym płaszczu. Uwagę wszystkich przykuła jednak figura żony Sławomira. Kobieta ma sporych rozmiarów ciążowy brzuch.

Zobacz także:  Sławomir i Kajra żegnają przyjaciela. "Odszedł wspaniały człowiek z otwartym sercem"

Kajra jest w ciąży? Gwiazda komentuje zdjęcie z brzuszkiem

Plotki o ciąży Kajry błyskawicznie rozprzestrzeniały się w internecie. Niektórzy zaczęli gratulować, inni pytali o płeć dziecka i termin porodu. Okazuje się jednak, że "niespodzianka" była jedynie charakteryzacją do nowego teledysku. Magdalena Kajrowicz odesłała fanów do piosenki Sławomira "Będę z nią". Celebrytka odniosła się również do plotek na InstaStories - udostępniła screen artykułu na jednym z portali i podpisała go śmiejącą się emotikoną.

Dobry sposób na promowanie nowej piosenki?