Obserwuj w Google News

Kaja Paschalska przechodzi COVID-19. "Straszne to jest g***o. Szczepcie się" [FOTO]

2 min. czytania
06.05.2021 17:17
Zareaguj Reakcja

Kaja Paschalska zakaziła się koronawirusem i przechodzi chorobę COVID-19. Gwiazda "Klanu" opowiedziała o swoim samopoczuciu na Instagramie. "Po dwóch tygodniach wrażeń zdecydowanie mam dość". 

Kaja Paschalska
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS

Kaja Paschalska to aktorka dobrze znana z roli Oli Lubicz w serialu "Klan". 35-latka właśnie podzieliła się smutną informacją: zakaziła się koronawirusem i przechodzi COVID-19. Gwiazda powoli wraca do zdrowia i jak pisze "jest na ostatniej prostej". W jej przypadku choroba ma łagodny przebieg, lecz wlecze się niemiłosiernie. Ekranowa córka Pawła Lubicza nie może wydobrzeć już od dwóch tygodni. 

Niestety nie jest to jedyny przypadek zakażenia SARS-CoV-2 wśród celebrytów w ostatnim czasie. 5 maja Michał Piróg poinformował, że zachorował na covid mimo przyjęcia szczepionki. Po zaszczepieniu zachorował również Krzysztof Krawczyk. 74-letni piosenkarz pokonał chorobę w szpitalu, lecz kilka dni po wyjściu dały o sobie znać choroby współistniejące i gwiazdor zmarł. Dramatycznie przebiegała walka z koronawirusem u Andrzeja Piasecznego oraz aktora Jacka Borkowskiego. Obaj artyści musieli być hospitalizowani. 

Jacek Borkowski walczy z COVID-19. Dramatyczne wyznanie aktora: "Trzymajcie kciuki"

Kaja Paschalska zachorowała na COVID-19

Kaja Paschalska przechodzi zakażenie łagodnie, ale czuje się już zmęczona utrzymującymi się dolegliwościami. Na szczęście nie opuszcza jej dobry humor. Gwiazda "Klanu" w swoim poście dobitnie określiła, czym jest koronawirus i zaapelowała w związku z tym, by się zaszczepić. 

No i wylosowałam [tu ikona koronawirusa]Oczywiście wyglądam jak na załączonym obrazku... Prawda życia/prawda Instagrama - żartuje gwiazda "Klanu" pod seksownym zdjęciem. 

Anyway, już na ostatniej prostej. Po dwóch tygodniach wrażeń zdecydowanie mam dość. W tym miejscu - do wszystkich sceptyków i niedowiarków - straszne to jest g*wno i jak najbardziej realne. A i tak mam farta, bo przebieg był w miarę łagodny. Szczepcie się, dbajcie o siebie i bądźcie rozsądni - przekazała internautom serialowa Ola Lubicz. 

W relacji na Instastories Paschalska pokazała się z eleganckim makijażem, który nałożyła pierwszy raz od miesiąca i lekko zakatarzonym głosem dodała:

Życzę wam zdrowia i żebyście wytrwali do szczepionki bez większych przygód, bo tak jak wam napisałam, to nie jest jakaś ultrałatwa historia. Nawet jak ma się to szczęście i przechodzi się w miarę lekko, to poziom stresu i nieprzewidywalności tej choroby... I tego, że jednego dnia już wydaje ci się, że jest lepiej, a tu wcale nieee i jeb, kolejny jakiś nowy objaw i kolejny stres. Trzymajcie się, całuję was. Oczywiście na odległość! 

Serialowy Malicki miażdży "Klan". Wytyka produkcji TVP "bylejakość i pospolitość"

kaja ps
fot. Instastory:@kajapaschalska