Obserwuj w Google News

Kaczorowska pokazała urocze zdjęcie z córką. Zaprezentowała też pokaźny ciążowy brzuszek [FOTO]

1 min. czytania
16.04.2021 17:54
Zareaguj Reakcja

Agnieszka Kaczorowska niebawem po raz drugi zostanie mamą. Gwiazda w ciąży wręcz kwitnie i chętnie chwali się brzuszkiem. Ostatnio pokazała radosne zdjęcie z córeczką Emilką, prezentując przy okazji ciążowe kształty.

Agnieszka Kaczorowska
fot. Viphoto/ East News

Agnieszka Kaczorowska razem ze swoim mężem Maciejem Pelą niebawem przywitają po raz drugi na świecie córeczkę. Gwiazda "Klanu" wygląda promiennie i tak też się czuje. Kaczorowska chętnie prezentuje na Instagramie ciążowe fotografie. Również i tym razem takowej nie zabrakło. Kaczorowska pokazała urocze zdjęcie z córeczką Emilką, eksponując oczywiście ciążowy brzuszek w dopasowanej sukience.

Zobacz też:  Agnieszka Kaczorowska wybrała już imię dla dziecka. Jest bardzo tradycyjne

Kaczorowska pokazała urocze zdjęcie z córką. Zaprezentowała też pokaźny ciążowy brzuszek [FOTO]

Pod zdjęciem nie zabrakło wielu komplementów od fanów. "Wyglądasz prześlicznie", "przepiękny widok", "pięknie, Emilka wygląda uroczo", "ale śliczne dziewczyny" - komplementowali wielbiciele gwiazdy "Klanu".

Agnieszka Kaczorowska nigdy nie ukrywała, że chce mieć dzieci. W wywiadach mówiła, że bardziej stawia na rodzinę, niż na karierę. W czerwcu 2017 roku Kaczorowska poznała tancerza Macieja Pelę, którego poślubiła 7 września 2018 roku. 26 lipca 2019 roku na świat przyszła ich córeczka Emilia.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET