Zamknij

Już wiadomo, kim jest nowa partnerka Marcina Hakiela. Tabloid pokazał zdjęcie

30.09.2022 10:51

Marcin Hakiel już nie ukrywa swojej miłości. Tancerz został przyłapany z ukochaną podczas wyprawy na zakupy. Tabloid pokazał zdjęcie pięknej blondynki.

Marcin Hakiel
fot. Instagram/@marcinhakiel/screen

Od pewnego czasu w mediach pojawiały się spekulacje na temat sytuacji uczuciowej Marcina Hakiela, który po rozwodzie z Katarzyną Cichopek układa sobie życie na nowo. Choć od formalnego rozstania nie minęło wcale tak wiele czasu, to jednak oficjalnie para rozstała się jeszcze wiosną.

Wiadomość o tym, że Cichopek i Hakiel nie są już razem, dla wielu ich fanów była prawdziwym szokiem. Tancerz sugerował, że żona go zdradziła. W swoich mediach społecznościowych przez długi czas publikował zdjęcia pełne smutku i rozpaczy. Z czasem obserwatorzy zaczęli mu zarzucać, że to wszystko na pokaz, a on powinien się już otrząsnąć.

Sam Hakiel odpowiadał, że ma prawo przeżywać to wszystko tak, jak przeżywa, bo po 17 latach rozstanie jest naprawdę trudne. Teraz jednak wygląda na to, że w życiu tancerza na dobre zaświeciło słońce: znalazł nową ukochaną i już nie chce się z tym kryć.

Zobacz także: Wojna o majątek Anne Heche. Syn i były partner zmarłej walczą ze sobą o spadek

Już wiadomo, kim jest nowa partnerka Marcina Hakiela. Tabloid pokazał zdjęcie

Kiedy nowa partnerka Hakiela pojawiła się na jednym ze zdjęć na jego Instagramie, tancerz wyznał, że choć kobieta nie chce ujawniać swojej twarzy, to nie znaczy, że on ma wcale nie pokazywać jej na zdjęciach. Jest też oczywiste, że nowa ukochana będzie pojawiała się z Hakielem „na mieście” i okazji do zobaczenia zakochanych będzie z pewnością wiele.

Właśnie w takiej codziennej sytuacji parę uchwycili paparazzi. Na łamach „Super Expressu” pojawiły się zdjęcia, na których widać zakochanych wracających z zakupów. Podobno kupili wtedy akcesoria dla kota.

Ostatnio ukochana Marcina gościła w Warszawie. O poranku razem z tancerzem wybrali się na zakupy do supermarketu, a później zajrzeli także do sklepu zoologicznego, gdzie kupili akcesoria dla kotka. Nie szczędzili sobie czułości – informuje gazeta.

W „Super Expressie” pojawiło się także kilka informacji o nowej dziewczynie Hakiela. Wiadomo, że parę dzieli spora odległość, choć podobno wcale nie przeszkadza im to w budowaniu relacji. Z wypowiedzi informatora tabloidu wynika, że kobieta także ma dzieci, które złapały dobry kontakt z dziećmi jej partnera. Wszyscy już dwukrotnie mieli okazję jechać na wspólną wycieczkę.

Marcin poważnie myśli o nowej partnerce. Widują się coraz częściej. Przeszkodą nie jest dla nich nawet odległość. Mimo natłoku obowiązków Marcin stara się jak najczęściej do niej jeździć. Dwa razy byli też na wspólnych wakacjach. Dzieci też złapały wspólny język i dobrze się razem bawiły – cytuje informatora „Super Express”.

Czyżby zapowiadała się kolejna udana patchworkowa rodzina w polskim show-biznesie?