Zamknij

Justyna Żyła odpiera zarzut Piotra: „Nie mam kochanka”

Redakcja
02.08.2018 11:19

Medialna konfrontacja Piotra Żyły i jego żony Justyny zaczyna przypominać operę mydlaną, w której skonfliktowani małżonkowie co chwila publikują na swój temat nowe, niezbyt pozytywne informacje. Niedawno Justyna Żyła oznajmiła, że nie będzie już więcej komentować wypowiedzi Piotra, jednak... chyba znów nie wytrzymała.

Justyna Żyła i Piotr Żyła
fot. Maciej Gillert/EAST NEWS

Justyna Żyła na łamach tygodnika „Twoje Imperium” odniosła się do wypowiedzi, w której Piotr zarzucił jej, że ma kochanka. W wywiadzie, którego udzielił w TVN, wyjaśnił, że do kłótni o wszystko dochodziło między nimi już od dawna. W pewnym momencie Justyna wykrzyczała mu, że jest z innym mężczyzną.

„Nie mam kochanka, a na terapii byliśmy tylko raz. Mąż zrezygnował, gdy psycholog zaproponowała nam podpisanie kontraktu małżeńskiego. Namawiałam go na drugą terapię, ale się nie zgodził. Dziećmi nadal się nie interesuje” – odniosła się do tych słów Justyna.

Przypomnijmy, że w czerwcu Piotr Żyła złożył pozew rozwodowy, o czym nawet nie poinformował wcześniej Justyny. Okazało się, że skoczek ma wobec niej spore roszczenia, bo chce odzyskać połowę wkładu w ich dom, co dla Justyny oznacza konieczność zebrania środków.

Nie wiadomo, kiedy odbędzie się pierwsza rozprawa, ale prawdopodobnie już wkrótce.

Choć Piotr Żyła raczej był w kwestii małżeństwa powściągliwy, to jednak Justyna o sprawie nie dawała zapomnieć i co jakiś czas publikowała w sieci bardzo emocjonalne wpisy. Kiedy opublikowała wideo, na którym widać Piotra i jego matkę pakujących rzeczy skoczka, internauci nie kryli oburzenia. Innym razem napisała:

„Mam nadzieję iż nagrywając dokument powiedziałeś ile razy naplułeś mi w twarz, groziłeś pobiciem, zastraszałeś, szantażowałeś [...]. Państwo wybacza kolejna prywatę, ale do Tego człowieka dociera jedynie komunikacja przez media.Takie i nie inne zachowanie z mojej strony wynikało tylko i wyłącznie z braku jakiejkolwiek komunikacji ze strony męża. To jest mój ostatni wpis na temat mojego męża, a sytuacje które stwarza i jak potrafi kłamać w żywe oczy znam tylko ja i osoby z naszego otoczenia. Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam za to co rozgrywało się w ostatnim czasie w mediach i do czego zmusiła mnie sytuacja mimo mojej woli”.

RadioZET.pl/SA