Zamknij

Justyna Żyła dogryzła byłemu mężowi tuż po tym, jak został mistrzem świata

27.02.2021 23:56

Justyna Żyła po rozwodzie ze słynnym skoczkiem Piotrem Żyłą nadal w swoich postach w sieci często do niego nawiązuje. Niekiedy można odnieść wrażenie, że nie ma tematu, w którym nie chciałaby mu dogryźć. Okazuje się, że nawet teraz, kiedy Żyła został piątym w historii polskim mistrzem świata w skokach narciarskich na skoczni w Obersdorfie, ona nie odpuszcza.

Justyna Żyła
fot. LUKASZ SZELAG/REPORTER/EAST NEWS

Justyna Żyła i Piotr Żyła przez wiele lat tworzyli szczęśliwe małżeństwo. Ten etap mają już dawno za sobą, a przejście od tego, co mają dziś, okupili wieloma cierpieniami i publicznym praniem brudów. Choć obydwoje już poukładali sobie życie, a Piotr podobno nawet rozważa ślub z obecną, dużo młodszą od siebie ukochaną, to jednak ze strony Justyny wciąż pozostaje pewien niedosyt, który ujawnia się w jej wpisach w sieci.

Zobacz także: Justyna Żyła pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Fani jednogłośnie: "Twoja córka wygląda jak ty"

Justyna Żyła wbija szpilę mężowi po tym, jak został mistrzem świata

Justyna regularnie dogryza byłemu mężowi, podkreślając na każdym kroku, że to on przyczynił się do rozpadu ich małżeństwa, albo że zaniedbuje dzieci. Okazuje się, że nawet teraz, kiedy Piotr Żyła odniósł wielki sportowy sukces, zdobywając złoto na skoczni w Obersdorfie, Justyna nie omieszkała wbić mu szpili. Jak zwykle nie zrobiła tego w otwarcie, a w nieco zawoalowany sposób.

Podczas gdy w mediach i w całej polskiej sieci aż huczy od informacji o sukcesie Piotra Żyły, Justyna zamieściła na Instagramie Story z typowej, sobotniej krzątaniny. A to pieczenie ciasta, a to kolejna kawka, wreszcie wieczór i czytanie książki z córką. Obrazek, na którym otwarta jest książka, przedstawia dzieci słuchające kłócących się za drzwiami rodziców.

Justyna Żyła
fot.

RadioZET.pl/AS